Регистрирани партии, коалиции и независими кандидати

ПП ДРОМПП Движение за радикална промяна българска пролетПП Движение напред БългарияНова Република - ДСБ, Съюз За Пловдив, Българска демократична общностКоалиция на недоволните (БСД-Евролевица, Българска социалдемократическа партия, Християн-социален съюз)ВоляПП Български демократичен център - БДЦКоалиция АБВ - Движение 21Движение за права и свободи - ДПСБСП За БългарияПП ГЕРБПартия на ЗеленитеОбединение ДОСТПП ВъзражданеКП Движение Да България (Зелените, Деос)Обединени патриоти - НФСБ, Атака, ВМРОКОЙ - Българската левица и Зелена партияПП Национална републиканска партияБългарско национално обединениеРеформаторски блок - Глас народенНезависими Кандидати
Кандидатски листи на ПП ДРОМ в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Младен Людмилов Петров
2. Юлия Радославова Илиева
3. Димчо Серьожов Димитров
4. Андрей Маринов Славов
Бургас
1. Илия Янков Илиев
2. Карамфил Филипов Боянов
3. Христо Дачков Колев
4. Митко Стефанов Минков
5. Дафинка Емилова Христова
Варна
1. Живко Андреев Шидеров
2. Красен Митков Маринов
3. Димитър Христов Добрев
4. Митко Минков Янакиев
5. Никола Кръстев Недялков
6. Ибрям Яшар Неджиб
7. Мехмед Сали Сали
8. Мехмед Мехмед Мехмед
9. Ангел Стойчев Андонов
10. Кемал Орхан Хюсеин
11. Марин Манчев Маринов
12. Емилия Манчева Кирчева
13. Галина Кръстева Бончева
Велико Търново
1. Карамфил Филипов Боянов
2. Валентин Димитров Стойков
3. Димитър Стефанов Иванов
4. Йовчо Карамфилов Трендафилов
5. Слави Атанасов Маринов
6. Стелиян Йосифов Вълков
7. Методи Ташинов Асенов
Видин
1. Ярослав Бранимиров Коцев
2. Теодор Тодоров Ангелов
Враца
1. Красимир Николов Михайлов
2. Антон Емилов Асенов
3. Мариян Филипов Алексиев
Габрово
1. Мирослав Михайлов Александров
Добрич
1. Юлиян Петров Георгиев
2. Младен Маринов Младенов
3. Енгин Хасанов Демиров
4. Андрей Красимиров Ангелов
5. Хюсеин Арифов Алиев
6. Есфендияр Хюсмен Хасан
7. Митко Стоянов Михалев
Кърджали
1. Ачо Киров Йорданов
2. Емил Асенов Асенов
3. Събина Мариова Газенова -Ангелова
Кюстендил
1. Янко Щерьов Славчев
2. Орлин Павлов Мирчев
3. Илиан Пламенов Василев
4. Боряна Георгиева Аначкова
5. Ангел Руменов Борисов
Ловеч
1. Ивайло Трифонов Минов
2. Наргис Алекова Михайлова
3. Мухарем Сашев Маринов
4. Аксел Сидеров Ицков
Монтана
1. Красимир Николов Михайлов
2. Мая Янкова Асенова
3. Мадлен Светославова Любенова
Пазарджик
1. Кемил Ахмед Рамадан
2. Генчо Стоянов Александров
3. Борислав Иванов Овчаров
Перник
1. Кристина Асенова Траянова
2. Илиан Пламенов Василев
3. Ангел Руменов Борисов
4. Боряна Георгиева Аначкова
Плевен
1. Мариела Асенова Георгиева
2. Наргис Алекова Михайлова
Пловдив
1. Яшар Смаил Асан
2. Атанас Петров Янев
3. Георги Асенов Ангелов
4. Корнелия Стоянова Юсеин
5. Николай Михайлов Михайлов
6. Красимир Насков Арнаудов
Пловдив Област
1. Ангел Кирилов Рашков
2. Димитър Йорданов Касъмов
Разград
1. Суржет Севелинов Асенов
2. Къдрин Максимов Рачев
3. Свилен Николаев Стоянов
4. Огнян Людмилов Исаков
Русе
1. Цани Иванов Цанев
2. Марияна Стефанова Капсъзова
3. Петър Русев Петров
Силистра
1. Петър Колев Петров
2. Петър Кирчев Станев
Сливен
1. Анелия Красимирова Данова
2. Митко Стефанов Минков
Смолян
1. Кемил Ахмед Рамадан
2. Борислав Иванов Овчаров
София 23
1. Ивайло Трифонов Минов
2. Цветан Миланов Ангелов
София 24
1. Цветан Миланов Ангелов
2. Красимир Георгиев Методиев
3. Милчо Станков Димитров
София 25
1. Александрина Асенова Владова
2. Емил Асенов Асенов
София Област
1. Янко Щерьов Славчев
2. Светла Юлиянова Георгиева
Стара Загора
1. Илия Янков Илиев
2. Александрина Асенова Владова
3. Радослава Красимирова Николова
Търговище
1. Радослава Красимирова Николова
2. Теодор Тодоров Ангелов
Хасково
1. Ангел Кирилов Рашков
2. Анна Асенова Демирева
3. Антон Сашев Милков
4. Тодор Христов Тодоров
5. Владимир Иванов Георгиев
6. Асен Миланов Ангелов
7. Вангел Георчев Илиев
8. Личо Минчев Илиев
Шумен
1. Ирина Иванова Илиева
2. Петър Неделков Петров
3. Илия Сашев Митков
Ямбол
1. Мирослав Михайлов Александров
2. Асен Георгиев Иванов
3. Недка Иванова Топалова
Кандидатски листи на ПП Движение за радикална промяна българска пролет в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Кирил Пецев Пецев
2. Борис Тодоров Колев
3. Ваньо Любенов Костов
4. Иван Мирчев Атанасов
Бургас
1. Велизар Пенков Енчев
2. Димитър Дончев Иванов
3. Румяна Иванова Дончева
4. Коста Анастасов Костов
5. Николай Атанасов Михайлов
6. Стоян Николов Стоянов
Варна
1. Марин Славчев Черкезов
2. Александър Николов Цариградски
3. Светлана Иванова Бончева
4. Георги Димитров Димов
Велико Търново
1. Светослав Иванов Мандиков
2. Валери Кънов Тодоров
3. Александър Цветанов Цанев
4. Борис Петров Дончев
5. Венцеслав Стефанов Василев
6. Стефан Кръстев Минков
7. Диан Николаев Събев
Видин
1. Малин Славчев Маринов
Враца
1. Кирил Александров Илиев
2. Цветан Петров Коцев
3. Росица Русанова Ценова
4. Косьо Димитров Гъжварски
Габрово
1. Ваня Любомирова Колева
2. Лазар Любенов Бонгурев
3. Митко Минков Гълъбов
4. Анелия Николова Камбурова
5. Калина Георгиева Драганова
6. Йонита Стефанова Колева
7. Ваня Маркова Димитрова
8. Пенка Христова Георгиева
Добрич
1. Светослав Иванов Мандиков
2. Станислава Борисова Аврамова
3. Радост Кирилова Янакиева
Кърджали
1. Мирослав Димов Попов
2. Николай Тончев Кавръков
3. Ангел Генов Минчев
Кюстендил
1. Станислава Борисова Аврамова
2. Павел Атанасов Паунов
3. Иван Христов Югов
Ловеч
1. Емил Михайлов Еврев
2. Правда Баева Баева
Монтана
1. Емил Благоев Кръстев
2. Цветан Торньов Георгиев
3. Габриел Георгиев Герасимов
Пазарджик
1. Александър Ангелов Динков
2. Георги Василев Маев
3. Ангел Антонов Благов
4. Костадин Тодоров Тодоров
5. Стойка Стоянова Стефанова
6. Спас Антонов Благов
7. Иван Георгиев Вачев
Перник
1. Валентин Боянов Хараламбиев
2. Методи Георгиев Христов
3. Ангел Йорданов Мицилков
4. Борис Петров Аврамов
Плевен
1. Биляна Дикова Велева-Грънчарова
2. Петко Димитров Ганчев
3. Веселка Антонова Георгиева
4. Петьо Яков Яков
5. Ваниета Димитрова Трифонова
6. Красимир Николаев Крамолински
7. Елизабета Стоянчова Цолова
8. Йордан Дечов Кюркчийски
9. Рени Славкова Тодорова
10. Людмила Василева Христова
11. Антон Методиев Граматиков
12. Любомир Мирославов Макавеев
13. Пламен Борисов Вановски
Пловдив
1. Петко Димитров Ганчев
2. Валентина Александрова Николова
3. Димитър Викторов Караиванов
Пловдив Област
1. Георги Николов Даскалски
2. Николай Рангелов Тренев
Разград
3. Йонко Илиев Йонков
Русе
1. Тодор Трифонов Койнов
2. Милена Панова Костова
3. Деско Иванов Десков
4. Валерий Илиев Джуров
5. Георги Колев Георгиев
6. Димитър Симеонов Русанов
7. Вероника Валентин Димитрова
Силистра
1. Тодор Трифонов Койнов
2. Валерий Илиев Джуров
Сливен
1. Тодор Георгиев Тодоров
2. Жени Димитрова Иванова
3. Дончо Минчев Колев
4. Силвия Тодорова Бозукова
5. Марин Колев Маринов
Смолян
1. Ангелаки Найденов Гоцев
2. Тодор Иванов Пищалов
3. Георги Иванов Георгиев
София 23
1. Лъчезар Аспарухов Аврамов
2. Венцеслав Стефанов Василев
3. Николай Рангелов Тренев
4. Евлоги Кирилов Миланов
5. Розалия Ангелова Траянова
6. Веселина Димитрова Стефанова
7. Евгения Христова Колева
8. Васил Веселинов Илиев
9. Станислава Иванова Иванова – Горостанова
София 24
1. Велизар Пенков Енчев
2. Силвия Здравкова Чернинкова – Гопина
3. Румяна Иванова Дончева
4. Димитър Викторов Караиванов
5. Ангелаки Найденов Гоцев
6. Иван Георгиев Вачев
7. Веселин Иванов Велчевски
8. Пламена Иванова Петрова
9. Розалия Ангелова Траянова
10. Ангел Йорданов Мицилков
11. Камен Ненчев Илиев
София 25
1. Владимир Андронов Брезоев
2. Спас Антонов Благов
3. Габриел Георгиев Герасимов
4. Валентин Боянов Хараламбиев
5. Димитър Костадинов Върбаков
6. Методи Георгиев Христов
7. Мартин Пламенов Георгиев
8. Виктор Димитров Караиванов
9. Валентина Александрова Николова
10. Лидия Маринчева Стоянова
11. Бойко Веселинов Гадев
София Област
1. Иван Цветанов Калоянов
2. Мартин Бориславов Трифонов
3. Борис Тодоров Колев
4. Пенка Пенчева Захариева
5. Васко Николов Велчев
6. Георги Иванов Георгиев
Стара Загора
1. Николай Марков Василев
Търговище
1. Йордан Николов Крачунов
2. Ангел Георгиев Ангелов
3. Йонко Илиев Йонков
4. Величко Андонов Бонев
Хасково
1. Владимир Ангелов Кисьов
2. Живко Тянков Жеков
3. Иван Благоев Кочев
4. Радост Кирилова Янакиева
Шумен
1. Олга Руменова Сакеларова-Христова
2. Емилия Стелиянова Данева
3. Елисавета Иванова Николова
4. Дамян Рачев Кичуков
Ямбол
1. Веселин Иванов Велчевски
2. Георги Иванов Бараков
3. Красимир Иванов Бумбалов
4. Даниела Йоргова Маркова
5. Виктор Димитров Караиванов
Кандидатски листи на ПП Движение напред България в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Зорница Атанасова Тодорова
2. Лили Борисова Грънчарова
3. Райна Иванова Прошина
4. Страхил Борисов Богоев
5. Стойко Емилов Найденов
Бургас
1. Елица Борисова Илиева
2. Тихомир Валентинов Тодоров
3. Крали Стоянов Памуков
Варна
1. Анатоли Георгиев Георгиев
2. Филчо Стилиянов Ставрев
3. Венан Ниязиев Шакиров
4. Ненчо Стайков Димитров
5. Стелиян Филчев Стилиянов
6. Цветан Рангелов Недялков
7. Красен Методиев Якимов
8. Константин Антонов Парчев
9. Николай Валентинов Георгиев
Велико Търново
1. Анатоли Георгиев Георгиев
2. Цветан Рангелов Недялков
3. Стойко Емилов Найденов
Видин
1. Тодор Иванов Славков
2. Петьо Иванов Петков
3. Маргарита Найденова Кюркчиева-Донкова
Враца
1. Петьо Иванов Петков
2. Ивайло Илчов Тодоров
3. Маргарита Найденова Кюркчиева-Донкова
4. Данаил Цветанов Иванов
5. Генади Тодоров Лилов
6. Васил Любенов Василев
Габрово
1. Васил Любенов Василев
2. Генади Тодоров Лилов
Добрич
1. Димитър Стилиянов Ставрев
2. Диан Димов Димитров
3. Константин Антонов Парчев
Кърджали
1. Руфат Нешат Ибрям
2. Гюро Севдалинов Илиев
3. Веселин Георгиев Ангелов
Кюстендил
1. Мариела Веселинова Предоева
2. Татяна Георгиева Андонова
Ловеч
1. Димитър Стилиянов Ставрев
2. Заличен
Монтана
1. Данаил Цветанов Иванов
2. Ивайло Илчов Тодоров
Пазарджик
1. Даниела Цветанова Никодимова
2. Мария Бончева Бонева
Перник
1. Даниела Цветанова Никодимова
2. Виолина Борисова Борисова
3. Георги Евлогиев Василев
Плевен
1. Марияна Василева Табакова
2. Татяна Георгиева Андонова
Пловдив
1. Мария Бончева Бонева
2. Марияна Василева Табакова
Пловдив Област
1. Диана Йорданова Тасева
2. Любен Пламенов Томов
Разград
1. Елена Светославова Соколова
Русе
1. Десислава Запрянова Запрянова
Силистра
1. Елена Светославова Соколова
Сливен
1. Димитър Тодоров Аврамов
Смолян
1. Десислава Запрянова Запрянова
София 23
1. Борис Рашков Рашков
2. Любен Пламенов Томов
3. Татяна Николаева Спасова
София 24
1. Валя Николова Димитрова
2. Пепа Петрова Ходжева
3. Любомир Ясенов Инджев
4. Татяна Николаева Спасова
5. Валентин Емилов Груев
София 25
1. Тодор Иванов Славков
2. Николай Евлогиев Максимов
3. Диана Йорданова Тасева
София Област
1. Зорница Атанасова Тодорова
2. Николай Евлогиев Максимов
3. Елица Борисова Илиева
4. Борис Рашков Рашков
Стара Загора
1. Венина Димитрова Цонкова
2. Румен Василев Руйчев
Търговище
1. Емил Стайков Димитров
Хасково
1. Боян Георгиев Кайров
2. Пепа Петрова Ходжева
3. Диан Димов Димитров
Шумен
1. Красен Методиев Якимов
2. Филчо Стилиянов Ставрев
Ямбол
1. Стелиян Филчев Стилиянов
2. Заличен
Кандидатски листи на Нова Република – ДСБ, Съюз За Пловдив, Българска демократична общност в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Трайчо Димитров Трайков
2. Калоян Томов Ханджийски
3. Спас Георгиев Тетимов
4. Иван Йорданов Димитров
5. Виктория Константинова Каракостова – Нешева
6. Борис Богданов Джолев
7. Елена Димитрова Димитрова
8. Ерхан Сейди Шериф
9. Катя Аврамова Симеонова – Гошева
10. Любомир Борисов Лазаров
Бургас
1. Стоил Стоянов Яков
2. Иво Георгиев Баев
3. Божин Петров Божинов
4. Богдан Асенов Христов
5. Борислав Тодоров Тръпчев
6. Весела Петрова Райкова-Грекова
7. Георги Петров Стоянов
8. Диана Емилиянова Чорбаджийска
9. Константин Георгиев Георгиев
10. Митко Пейчев Иванов
11. Николай Василев Чакъров
12. Таня Христова Божинова
13. Татяна Димитрова Михова
14. Федя Димитрова Рошманова
15. Чанко Иванов Стайков
16. Ивайло Денчев Ляхович
Варна
1. Радан Миленов Кънев
2. Калоян Тошков Иванов
3. Явор Георгиев Иванов
4. Светлана Иванова Гроздева
5. Васил Атанасов Иванов
6. Димитър Стоянов Бъчваров
7. Стоян Пламенов Петров
8. Георги Любомиров Цветков
9. Младен Йорданов Станев
10. Цветомир Димитров Петров
11. Борис Илиянов Илиев-Касиков
Велико Търново
1. Иван Кирилов Иванов
2. Людмила Николаева Илиева
3. Елена Светославова Чамуркова
4. Борис Ангелов Миновски
5. Кремена Христова Енчева
6. Красимир Тодоров Кръстев
7. Анелия Георгиева Петкова
8. Евгени Иванов Райчев
9. Виолета Тодорова Белчева
10. Стефан Николов Мянков
11. Радослав Чавдаров Иванов
12. Цветан Асенов Цветанов
13. Мавроди Евстатиев Калейнски
14. Йордан Георгиев Байчев
Видин
1. Вили Младенов Лилков
2. Ирена Стефанова Александрова
3. Асен Пенков Асенов
4. Сашка Божкова Бизеранова – Стоянова
5. Васко Цветанов Недялков
6. Бистра Янева Момирова
Враца
1. Цецка Георгиева Бачкова
2. Анжело Иванов Иванов
3. Евгени Вълчев Ангелов
4. Красимир Крумов Колев
5. Петя Иванчева Георгиева
6. Виктория Красимирова Христова-Начева
7. Денислав Валентинов Цеков
8. Евгения Пламенова Вельовска
9. Йовчо Димитров Йовчев
10. Борис Михайлов Тодоров
11. Цветан Матов Йолашки
12. Владислава Тошева Лакова
Габрово
1. Людмила Николаева Илиева
2. Ивелин Стоянов Стоянов
3. Борил Йорданов Децов
4. Иван Тодоров Събев
5. Илиян Веселинов Илиев
Добрич
1. Заличен
2. Мирослав Георгиев Георгиев
3. Ивайло Петров Евдокимов
4. Милена Вълчева Желева-Керанова
5. Тодор Георгиев Моралийски
6. Диян Василев Кралев
7. Евгени Цонков Чобанов
8. Димитър Антонов Антонов
Кърджали
1. Радослав Иванов Милев
2. Агоп Киркор Узунбохосян
3. Елена Ташева Шукерска
4. Иван Петров Бамбалов
5. Атанас Николаев Атанасов
6. Велин Стефанов Кръстев
7. Стоян Георгиев Стоянов
Кюстендил
1. Николай Димитров Табаков
2. Крум Борисов Павлов
3. Васил Николов Миладинов
4. Адриан Андреев Савов
Ловеч
1. Методи Борисов Андреев
2. Надежда Милчева Николова
3. Димитър Петков Динков
4. Боян Пенчев Митев
5. Марио Илианов Петков
Монтана
1. Светослав Христов Малинов
2. Цецка Георгиева Бачкова
3. Венета Цветанова Йорданова
4. Ивалин Димитров Цеков
5. Росица Петрова Рангелова
Пазарджик
1. Атанас Петров Атанасов
2. Неделко Илиев Немски
3. Христо Петров Стефанов
4. Йорданка Василева Спасова
5. Спас Георгиев Сеферинкин
6. Ангел Николов Ишев
7. Михаил Димитров Ангелов
8. Николай Василев Василев
9. Бранимир Асенов Манушов
Перник
1. Калин Цеков Каменов
2. Георги Недков Недев
3. Явор Бисеров Стоименов
4. Бисер Иванов Механджийски
5. Виктория Викторова Десова
6. Николай Велинков Милев
Плевен
1. Мартин Димитров Димитров
2. Венера Георгиева Станчева
3. Георги Петков Велков
4. Николай Валентинов Милев
5. Георги Евлогиев Караджов
6. Радомир Момчилов Добрев
7. Петьо Веселинов Костов
Пловдив
1. Дани Стефанова Каназирева
2. Кирил Валентинов Янкулов
3. Владимир Иванов Кисьов
4. Явор Трифонов Беров
5. Веселин Александров Чавдаров
6. Росица Георгева Попова
7. Николай Георгиев Георгиев
8. Иво Иванов Тошев
9. Гергана Вътева Стоянова
10. Владимир Бонов Славенски
11. Георги Кръстев Петров
12. Евелин Георгиев Парасков
Пловдив Област
1. Дани Стефанова Каназирева
2. Владимир Иванов Кисьов
3. Борислава Христова Тонева
4. Димитър Ангелов Чолаков
5. Минко Иванов Иванов
6. Марин Петков Чушков
7. Гиньо Матев Матев
8. Атанас Димитров Рикелов
9. Анатоли Цеков Кузов
10. Венета Александрова Паева
11. Евелин Георгиев Парасков
Разград
1. Методи Борисов Андреев
2. Жоро Михайлов Чобанов
3. Милена Дачева Орешкова
4. Юлия Юлиянова Матева
5. Мария Цонева Коларова
6. Мирослав Тодоров Грънчаров
7. Светлан Николов Бонев
8. Ивайло Кирилов Кирилов
Русе
1. Борис Борисов Станимиров
2. Иван Николаев Станев
3. Данаил Борисов Ковачев
4. Даниел Георгиев Казаков
5. Александър Петков Петров
6. Георги Божков Начев
7. Божин Димитров Ангелов
8. Румянка Кулева Манева
Силистра
1. Събчо Стоянов Събчев
Сливен
1. Димитър Петров Сяров
2. Георги Петров Мавродиев
3. Стефан Олегов Радев
4. Мая Димитрова Миланова
5. Пепа Цветанова Генчева
6. Николай Кръстев Николов
7. Александър Николаев Панайотов
8. Руслан Белизаров Баждеков
Смолян
1. Стоян Димитров Марев
2. Камелия Петрова Кацарова
3. Димитър Мирчев Дончев
4. Пламен Малинов Балталийски
5. Даниел Захариев Шумков
6. Иван Крумов Савов
7. Зарко Филипов Маринов
София 23
1. Трайчо Димитров Трайков
2. Атанас Петров Атанасов
3. Петър Владиславов Славов
4. Любомир Петров Георгиев
5. Венелина Ангелова Николова
6. Васил Наумов Бошнаков
7. Димитър Петров Божилов
8. Боряна Людмилова Нейкова
9. Виолетка Видева Панайотова
10. Кристина Николаева Петкова
11. Димитър Иванов Бончев
12. Лилия Миленова Белчева
13. Христина Иванова Димитрова
14. Светлан Симеонов Георгиев
15. Елка Владимирова Кънева
16. Таня Цветанова Нехризова
17. Николай Стоянов Дунчев
София 24
1. Мартин Димитров Димитров
2. Борис Борисов Станимиров
3. Иван Кирилов Иванов
4. Марта Руменова Георгиева
5. Христо Василев Анастасов
6. Георги Петров Семерджиев
7. Георги Маринов Димитров
8. Борис Вилхелм Точев
9. Иво Николаев Божков
10. Константин Георгиев Гърневски
11. Маргарита Кирилова Игнатова
12. Васил Николов Миладинов
13. Катя Константинова Аспарухова-Радева
14. Любен Стоянов Лачански
15. Георги Младенов Цветков
16. Кирил Николаев Чуканов
17. Йордан Асенов Агов
София 25
1. Радан Миленов Кънев
2. Вили Младенов Лилков
3. Светослав Христов Малинов
4. Венцислав Илиев Михайлов
5. Арсени Христов Вълчинов
6. Снежина Стоянова Календжиева
7. Минко Танев Танев
8. Гергана Николова Гергова
9. Руслан Белизаров Баждеков
10. Диана Томова Калоянчева
11. Румен Кирилов Калчев
12. Светлин Любомиров Станков
13. Снежина Атанасова Никева-Зеруал
14. Мая Константинова Добрева
15. Жени Любомирова Шиер
16. Здравка Веселинова Атанасова
17. Тодор Костадинов Белмустаков
18. Борис Илиянов Илиев-Касиков
София Област
1. Веселин Запрянов Николов
2. Георги Лазаров Поповянски
3. Христин Цветолюбов Савов
4. Васил Петров Зашкев
5. Ева Петрова Маринова
6. Красимир Милчев Арнаутски
7. Йонко Димитров Димитров
8. Росен Кирилов Тодоров
9. Велислав Димитров Йотов
10. Григор Методиев Григоров
11. Ангел Илиев Маринов
Стара Загора
1. Петър Владиславов Славов
2. Мартин Петков Бойчев
3. Иван Георгиев Лапчев
4. Румен Стефанов Димитров
5. Перуника Маринова Христова
6. Генка Йорданова Йорданова
7. Димитър Здравков Чорбаджиев
8. Николай Стефанов Петков
9. Елия Живкова Желязкова
10. Сашко Начев Стоянов
11. Самуил Искренов Вехов
12. Велин Стефанов Кръстев
Търговище
1. Христо Колев Христов
2. Цветомир Димитров Петров
3. Христомир Смиленов Христов
4. Елена Димитрова Дамянова
5. Красимир Йовчев Колев
6. Минчо Радков Минчев
Хасково
1. Стоил Стоянов Яков
2. Заличен
3. Костадин Михайлов Калъпов
4. Георги Стратиев Василев
5. Марияна Ванчева Петкова
6. Милен Атанасов Бакалов
7. Антония Панчева Желязкова
8. Антони Стефанов Пашов
Шумен
1. Анета Цветанова Георгиева
2. Димитър Янев Милчев
3. Николай Живков Железов
4. Кръстю Иванов Баев
5. Петър Емилов Петров
6. Росен Панайотов Стефанов
7. Васил Гочев Тодоров
Ямбол
1. Димитър Петров Сяров
2. Николай Петров Чистов
3. Петър Георгиев Инджов
4. Диман Колев Димитров
5. Деница Руменова Иванова
6. Младенка Николова Делибалтова
7. Стоян Иванов Иванов
Кандидатски листи на Коалиция на недоволните (БСД-Евролевица, Българска социалдемократическа партия, Християн-социален съюз) в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Емил Емилов Атанасов
2. Дацо Димитров Дацов
3. Йордан Захариев Чипев
4. Цветомир Стоянов Цветков
5. Георги Владимиров Костадинов
6. Стефан Василев Урумов
7. Йордана Райчева Тодорова
8. Тодор Боянов Славчев
9. Борислав Христов Атанасов
10. Иван Сергеев Сергеев
Бургас
1. Жорж Ганчев Ганчев
2. Таня Ненкова Ангелова
3. Руси Иванов Стоичков
4. Кирил Стоянов Стоянов
5. Илияна Андонова Петрова
6. Продан Стойков Проданов
7. Наталия Иванова Христофорова
Варна
1. Александър Трифонов Томов
2. Любен Иванов Чаталов
3. Наталия Иванова Христофорова
4. Людмил Димитров Станчев
5. Марин Нинов Генов
6. Елена Атанасова Димитрова
7. Красимир Тодоров Куртев
8. Калоян Ботев Ботев
9. Кристина Бориславова Йорданова
10. Джулия Стоянова Рангелова
11. Боряна Иванова Янкулова
12. Станислав Владимиров Гочев
13. Петрин Емилов Минев
Велико Търново
1. Мария Андонова Пиргова
2. Иван Костадинов Бочков
3. Мартин Георгиев Миланов
4. Заличен
5. Иван Филипов Иванов
6. Румяна Станчева Стоянова
7. Ели-Даяна Антонова Панчева
8. Станислав Владимиров Гочев
9. Петрин Емилов Минев
Видин
1. Кремена Гошова Будинова
2. Альоша Аврамов Аврамов
3. Димитър Георгиев Петров
4. Цанко Петков Димитров
5. Соня Тодорова Стоянова
6. Борис Николаев Къркеланов
Враца
1. Огнян Дичев Атанасов
2. Димитър Георгиев Петров
3. Добринка Веселинова Димитрова – Пантазиева
Габрово
1. Димитър Александров Митев
2. Румяна Станчева Стоянова
3. Георги Асенов Чумпалов
4. Асен Ангелов Симеонов
5. Поля Милчева Герасимова
6. Ева Антраник Папазян
7. Стоилка Николова Ташева
Добрич
1. Любен Иванов Чаталов
2. Йордан Николов Пеянски
3. Продан Стойков Проданов
4. Станимир Герасимов Наков
5. Жана Деянова Стефанова
6. Пламен Иванов Владимиров
7. Донко Симов Рангелов
Кърджали
1. Николай Петров Минков
2. Цветанка Веселинова Костадинова
3. Андрей Иванов Андреевски
4. Симона Симеонова Сарова
Кюстендил
1. Радослав Йорданов Радославов
2. Иван Сергеев Сергеев
3. Дацо Димитров Дацов
4. Георги Владимиров Костадинов
Ловеч
1. Венелин Никифоров Йорданов
2. Борислав Панков Панов
3. Марин Нинов Генов
4. Валери Марков Върбанов
5. Богдан Тонев Кръстев
6. Венелин Христов Димитров
Монтана
1. Васил Георгиев Младенов
2. Соня Стефанова Урумова
3. Климентина Димитрова Хаджипавлова-Припърженска
4. Альоша Аврамов Аврамов
5. Цветан Димитров Стоянов
Пазарджик
1. Цветанка Здравкова Вълчева
2. Тони Димитров Баждаров
3. Боряна Иванова Янкулова
4. Джулия Стоянова Рангелова
5. Иван Стефанов Веселинов
6. Димитър Олег Николов
7. Иванка Динева Иванова
8. Илиян Пламенов Митев
9. Поля Милчева Герасимова
10. Ева Антраник Папазян
11. Стоилка Николова Ташева
12. Климентина Димитрова Хаджипавлова-Припърженска
13. Румен Седевчов Велинов
Перник
1. Йордан Захариев Чипев
2. Йордан Ангелов Нихризов
3. Кирил Михайлов Кирилов
4. Силвестър Стефчов Гьолски
5. Румен Седевчов Велинов
6. Румен Манолов Жотев
7. Юли Манолов Георгиев
8. Донко Симов Рангелов
Плевен
1. Иван Филипов Иванов
2. Мила Цонкова Георгиева
3. Венелин Никифоров Йорданов
4. Валери Марков Върбанов
5. Венелин Христов Димитров
6. Емил Кирилов Янев
7. Заличен
8. Виктор Александров Кадиев
9. Христо Николов Стоянов
Пловдив
1. Жорж Ганчев Ганчев
2. Светозар Ангелов Нейков
3. Анелия Кирилова Кирова
4. Румен Христов Петров
5. Васил Георгиев Бутев
6. Стоян Борисов Джаков
7. Красимира Симеонова Таскова
8. Рангел Димитров Димитров
9. Йордан Маринов Узунов
10. Валентин Иванов Чанков
11. Маргарита Димитрова Тодорова
12. Илиян Пламенов Митев
Пловдив Област
1. Румен Христов Петров
2. Красимира Симеонова Таскова
3. Маргарита Димитрова Тодорова
4. Зорка Димитрова Карова
5. Валентин Иванов Чанков
6. Христо Николов Стоянов
7. Васил Георгиев Бутев
8. Светозар Ангелов Нейков
9. Анелия Кирилова Кирова
Разград
1. Илияна Андонова Петрова
2. Николай Борисов Къркеланов
3. Даниел Кирилов Митев
Русе
1. Мария Андонова Пиргова
2. Татяна Петрова Кънева
3. Веселин Йорданов Банков
4. Михаил Стефанов Манев
5. Евелина Георгиева Тодорова-Сарова
6. Христо Николов Ганев
7. Симона Симеонова Сарова
8. Галина Василева Казанджиева
9. Соня Тодорова Стоянова
Силистра
1. Деян Великов Русев
2. Александър Пламенов Лазаров
3. Веселин Йорданов Банков
4. Евелина Георгиева Тодорова-Сарова
5. Татяна Петрова Кънева
6. Христо Николов Ганев
7. Галина Василева Казанджиева
Сливен
1. Никола Костадинов Вучев
2. Николай Антонов Радев
3. Цветан Димитров Стоянов
4. Ивайло Венциславов Нинов
5. Тодор Боянов Славчев
Смолян
1. Николай Петров Минков
2. Ирина Богданова Кръстева
3. Сергей Желев Капчиков
4. Димитър Тодоров Янев
София 23
1. Емил Емилов Атанасов
2. Цветанка Здравкова Вълчева
3. Добринка Веселинова Димитрова – Пантазиева
4. Васил Георгиев Младенов
5. Николай Борисов Къркеланов
6. Борис Николаев Къркеланов
7. Борислав Христов Атанасов
8. Димитър Николаев Ганев
9. Мартин Георгиев Миланов
10. Цветанка Веселинова Костадинова
11. Христо Руменов Станев
12. Евгений Любенов Пеев
13. Димитър Михаилов Маринов
14. Петър Димитров Кобаков
15. Диана Маринова Маринова
16. Александър Пламенов Лазаров
17. Александър Стоянов Бахчеванов
18. Людмил Йорданов Велинов
19. Иван Костадинов Бочков
20. Васил Василев Младенов
София 24
1. Йордан Ангелов Нихризов
2. Огнян Дичев Атанасов
3. Диана Маринова Маринова
4. Мария Евстатиева Площакова – Такова
5. Николай Антонов Радев
6. Андрей Иванов Андреевски
7. Димитър Михаилов Маринов
8. Петър Димитров Кобаков
9. Никола Христов Ножаров
10. Красимир Спасов Милев
11. Тони Димитров Баждаров
София 25
1. Александър Трифонов Томов
2. Силвия Чернева Георгиева
3. Кремена Гошова Будинова
4. Александър Чудомиров Тодоров
5. Йордана Райчева Тодорова
6. Никола Христов Ножаров
7. Красимир Спасов Милев
8. Соня Стефанова Урумова
9. Любомир Андреев Нецов
10. Людмил Йорданов Велинов
11. Ивайло Венциславов Нинов
12. Мария Евстатиева Площакова – Такова
13. Евгений Любенов Пеев
14. Кристина Бориславова Йорданова
15. Михаил Стефанов Манев
16. Ели-Даяна Антонова Панчева
17. Стоян Борисов Джаков
18. Ирина Богданова Кръстева
19. Димитър Цветанов Димитров
София Област
1. Никола Костадинов Вучев
2. Силвия Чернева Георгиева
3. Димитър Цветанов Димитров
4. Йордан Маринов Узунов
5. Асен Ангелов Симеонов
6. Рангел Димитров Димитров
7. Константин Киров Киров
8. Леонид Иванов Петров
9. Ивайло Маринов Пеновски
Стара Загора
1. Дончо Неделчев Дончев
2. Господин Стоилов Попов
3. Александър Чудомиров Тодоров
4. Недка Дечева Кавръкова
5. Антония Тенева Койчева
6. Христо Руменов Станев
Търговище
1. Йордан Николов Пеянски
2. Георги Георгиев Фурнаджиев
3. Елена Атанасова Димитрова
4. Даниел Кирилов Митев
Хасково
1. Манол Тодоров Михайлов
2. Васил Василев Младенов
3. Димитър Тодоров Янев
4. Цветомир Стоянов Цветков
5. Руси Иванов Стоичков
6. Иван Стефанов Веселинов
7. Димитър Олег Николов
8. Иванка Динева Иванова
Шумен
1. Любомир Андреев Нецов
2. Димитър Александров Митев
3. Антония Тенева Койчева
4. Силвестър Стефчов Гьолски
Ямбол
1. Мирослава Венциславова Хикова
2. Емил Кирилов Янев
3. Господин Стоилов Попов
4. Таня Ненкова Ангелова
5. Кирил Стоянов Стоянов
6. Манол Тодоров Михайлов
Кандидатски листи на Воля в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Теменуга Пенчева Върбанова
2. Иван Стефанов Стефанов
3. Веселин Станков Великов
4. Деница Любомирова Нешева
5. Максим Митков Митков
6. Елена Владимирова Ангелинина
7. Атанас Георгиев Пешев
8. Деян Веселинов Великов
9. Кирил Върбанов Лозанов
10. Красимира Василева Първева
11. Петър Живков Петров
Бургас
1. Гергана Желязкова Стефанова
2. Веселин Йорданов Кунчев
3. Никола Иванов Николов
4. Станьо Димитров Станев
5. Красен Колев Матев
6. Недко Пламенов Кузманов
7. Мария Красимирова Вълчева
8. Росен Йорданов Божков
9. Наталия Велева Тодорова
10. Диляна Михайлова Стоянова
11. Атанас Петров Атанасов
12. Силвия Христова Костадинова
13. Красимир Живков Станков
14. Петър Атанасов Атанасов
Варна
1. Веселин Найденов Марешки
2. Андон Димов Дончев
3. Дилбер Ахмедова Вейсалова
4. Валентина Илиева Банчева
5. Диана Иванова Марешка
6. Симеон Георгиев Найденов
7. Евгения Михайлова Димова
8. Николай Павлов Почеканов
9. Трифон Христов Трифонов
10. Росица Георгиева Атанасова
11. Веселин Йорданов Божков
12. Йонка Цветанова Велковска-Георгиева
13. Елена Владимирова Ангелинина
14. Митко Василев Иванов
15. Светлозар Иванов Чорбаджиев
16. Виржиния Николова Живкова
17. Дияна Михайлова Димитрова
18. Ваня Иванова Илчева
19. Анита Любенова Копоева
Велико Търново
1. Цветослав Петров Цанков
2. Наталия Руменова Иванова-Папазян
3. Виолета Иванова Гьондрева
4. Цветелина Мартен Калеева
5. Илия Максимов Митков
6. Татяна Кирилова Аксиева
7. Илинка Христосова Фърцова
8. Недко Петков Жечев
Видин
1. Дора Стоянова Христова
2. Мария Тодорова Караниколова
3. Димитър Стойчев Трампов
4. Радиана Красимирова Цонева
Враца
1. Слави Дичев Нецов
2. Калинка Райкова Славова
3. Петя Тодоринова Диковска
4. Недко Пламенов Кузманов
5. Светлана Костова Лесидренска
Габрово
1. Стефан Луков Августинов
2. Трифон Христов Трифонов
3. Мария Йорданова Митева
4. Дамян Николаев Пенчев
5. Кристиян Руменов Господинов
Добрич
1. Кръстина Николова Таскова
2. Деяна Желязкова Славова-Велева
3. Биляна Василева Маринова
4. Виржиния Николова Живкова
5. Татяна Кирилова Аксиева
Кърджали
1. Дилбер Ахмедова Вейсалова
2. Иван Стефанов Стефанов
3. Илия Максимов Митков
4. Светлана Николова Кунчева
5. Чавдар Миленов Енков
Кюстендил
1. Теменуга Пенчева Върбанова
2. Деян Веселинов Великов
3. Христо Петров Гуцалски
4. Петър Атанасов Атанасов
Ловеч
1. Пламен Трифонов Христов
2. Невена Сашева Ганчева
3. Калоян Пламенов Петров
4. Ралица Руменова Сергеева
5. Павлин Данков Пенков
Монтана
1. Слави Дичев Нецов
2. Надежда Тодорова Николова
3. Валентина Венелинова Костадинова
4. Цветелина Мартен Калеева
5. Людмила Стоянова Ангелова
Пазарджик
1. Мариела Петрова Ненова
2. Милка Пенкова Трифонова
3. Росица Георгиева Атанасова
4. Силвия Христова Костадинова
5. Светлана Костова Лесидренска
6. Димитър Стойчев Трампов
7. Красимира Василева Първева
8. Младен Ангелов Богданов
9. Антоан Димитров Христов
Перник
1. Полина Цветославова Цанкова – Христова
2. Евгения Михайлова Димова
3. Чавдар Миленов Енков
4. Каталина Борисова Конева
Плевен
1. Полина Цветославова Цанкова-Христова
2. Милка Пенкова Трифонова
3. Искра Цветомирова Трифонова
4. Деяна Желязкова Славова-Велева
5. Мария Красимирова Вълчева
6. Нивяна Мариянова Петкова
7. Младен Ангелов Богданов
8. Вихрен Иванов Бухов
9. Илинка Христосова Фърцова
Пловдив
1. Нина Пейчева Миткова
2. Елена Стефанова Аксиева
3. Стефан Луков Августинов
4. Николай Павлов Почеканов
5. Владимир Иванов Александров
6. Цветелина Стоянова Лучкова
7. Борис Михайлов Славейков
8. Петър Василев Георгиев
9. Йонка Цветанова Велковска-Георгиева
10. Калоян Пламенов Петров
11. Грета Йорданова Минчева
Пловдив Област
1. Елена Стефанова Аксиева
2. Дора Стоянова Христова
3. Геновева Славова Нецова
4. Нина Пейчева Миткова
5. Антон Василев Стоев
6. Владимир Иванов Александров
7. Павлина Атанасова Попова
8. Димитър Радев Димитров
9. Цветослав Петров Цанков
10. Елизабет Валентинова Зайончковска
11. Радиана Красимирова Цонева
Разград
1. Гюлер Ахмедова Мерданова
2. Мартина Николова Кулева
3. Щериана Валентинова Проданова
4. Диляна Тошкова Тонкова
Русе
1. Каприел Харутюнов Папазян
2. Гюлер Ахмедова Мерданова
3. Николай Наков Наков
4. Петър Живков Петров
5. Петя Тодоринова Диковска
6. Петър Василев Георгиев
7. Кирил Върбанов Лозанов
8. Павлин Данков Пенков
Силистра
1. Росица Веселинова Божкова
2. Галина Маринова Николова
3. Ваня Иванова Илчева
4. Кристиян Руменов Господинов
Сливен
1. Гергана Желязкова Стефанова
2. Боряна Любенова Георгиева
3. Иво Маринов Тодоров
4. Дамян Николаев Пенчев
5. Росен Йорданов Божков
6. Недко Петков Жечев
Смолян
1. Антон Василев Стоев
2. Соня Николова Цоцева
3. Венцислав Викторов Енев
4. Виолета Иванова Гьондрева
София 23
1. Албена Владимирова Найденова
2. Боряна Любенова Георгиева
3. Мартина Николова Кулева
4. Валентина Илиева Банчева
5. Стелияна Ивайлова Иванова
6. Калинка Райкова Славова
7. Веселин Станков Великов
8. Невена Сашева Ганчева
9. Мария Тодорова Караниколова
10. Димитър Радев Димитров
11. Симеон Георгиев Найденов
12. Павлина Атанасова Попова
13. Иван Йорданов Банчев
14. Цветелина Стоянова Лучкова
15. Ирена Лъчезарова Георгиева
16. Вихрен Иванов Бухов
София 24
1. Пламен Трифонов Христов
2. Диана Иванова Марешка
3. Веселин Йорданов Божков
4. Надежда Тодорова Николова
5. Веселин Николаев Караниколов
6. Щериана Валентинова Проданова
7. Елизабета Кръстева Тодорова
8. Валентина Венелинова Костадинова
9. Грета Йорданова Минчева
10. Людмила Стоянова Ангелова
София 25
1. Веселин Найденов Марешки
2. Деян Пенев Велев
3. Наталия Руменова Иванова-Папазян
4. Стелияна Ивайлова Иванова
5. Веселин Йорданов Кунчев
6. Иво Маринов Тодоров
7. Галина Маринова Николова
8. Дияна Михайлова Димитрова
9. Нивяна Мариянова Петкова
10. Веселин Николаев Караниколов
11. Ралица Руменова Сергеева
12. Атанас Георгиев Пешев
13. Наталия Вълчева Петрова
14. Калоян Ванев Димитров
София Област
1. Албена Владимирова Найденова
2. Никола Иванов Николов
3. Геновева Славова Нецова
4. Биляна Василева Маринова
5. Наталия Вълчева Петрова
6. Борис Михайлов Славейков
7. Елизабет Валентинова Зайончковска
8. Красимир Живков Станков
Стара Загора
1. Кръстина Николова Таскова
2. Андон Димов Дончев
3. Николай Наков Наков
4. Деян Пенев Велев
5. Красен Колев Матев
6. Иван Йорданов Банчев
7. Светлана Николова Кунчева
8. Калоян Ванев Димитров
9. Ирена Лъчезарова Георгиева
10. Митко Василев Иванов
Търговище
1. Каприел Харутюнов Папазян
2. Светлозар Иванов Чорбаджиев
3. Валентина Кирова Михова
4. Диляна Тошкова Тонкова
Хасково
1. Желязко Ганев Славов
2. Мариела Петрова Ненова
3. Деница Любомирова Нешева
4. Диляна Михайлова Стоянова
5. Максим Митков Митков
6. Атанас Петров Атанасов
7. Елизабета Кръстева Тодорова
Шумен
1. Росица Веселинова Божкова
2. Наталия Велева Тодорова
3. Искра Цветомирова Трифонова
4. Теодор Минчев Кулев
5. Анита Любенова Копоева
6. Антоан Димитров Христов
Ямбол
1. Желязко Ганев Славов
2. Станьо Димитров Станев
3. Теодор Минчев Кулев
4. Каталина Борисова Конева
Кандидатски листи на ПП Български демократичен център – БДЦ в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Мария Руменова Глушкова
Бургас
1. Илияна Илиева Пантова
Варна
1. Николай Николаев Аргиров
Велико Търново
1. Цветелина Димитрова Пеева
Видин
Няма регистрирани кандидати[/Su_Spoiler]
Враца
1. Данаил Иванов Петков
Габрово
1. Добромир Миленов Добрев
Добрич
Няма регистрирани кандидати[/Su_Spoiler]
Кърджали
1. Борислав Георгиев Караиванов
Кюстендил
1. Владислав Димитров Харалампиев
Ловеч
1. Ирена Владимирова Георгиева
2. Иванка Донкова Николова
3. Мирослав Ангелов Заимов
4. Георги Ленков Георгиев
5. Вероника Валентинова Симеонова
Монтана
1. Данаил Иванов Петков
Пазарджик
1. Тодор Любомиров Михайлов
Перник
1. Ева Станкова Иванова
Плевен
1. Димчо Цонев Първанов
Пловдив
1. Владислав Димитров Харалампиев
Пловдив Област
1. Тодор Любомиров Михайлов
Разград
1. Драгомир Димитров Димитров
Русе
1. Димчо Цонев Първанов
Силистра
1. Николай Димитров Иванов
Сливен
1. Живко Петков Калъчев
Смолян
1. Стоян Асенов Минчев
София 23
1. Виктор Илиянов Петров
София 24
1. Николай Николаев Аргиров
София 25
1. Ана Иван Вилфан
София Област
1. Анета Кръстева Иванова
Стара Загора
1. Живко Петков Калъчев
Търговище
1. Драгомир Димитров Димитров
Хасково
1. Борислав Георгиев Караиванов
Шумен
1. Ева Станкова Иванова
Ямбол
Няма регистрирани кандидати[/Su_Spoiler]
Кандидатски листи на Коалиция АБВ - Движение 21 в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Владимир Красимиров Елезов
2. Антоанета Антонова Баракова
3. Петър Захариев Москов
4. Велко Стефанов Великов
5. Мария Атанасова Кондова
6. Иво Станчев Ташев
7. Валери Тодоров Байрактарски
8. Владислав Гълъбов Качериев
9. Валери Василев Ашминов
10. Георги Асенов Костов
11. Димитър Андреев Димитров
12. Мустафа Мехмед Кьос
13. Росица Ангелова Пашалиева
14. Емил Славчов Георгиев
15. Радослав Георгиев Христов
Бургас
1. Румен Йорданов Петков
2. Антон Боянов Коджабашев
3. Веселина Манолова Дончева
4. Георги Сталев Георгиев
5. Драгомир Георгиев Ошавков
6. Камен Димитров Сейменлийски
7. Мария Георгиева Милева-Желева
8. Стефан Иванов Касабов
9. Станимир Тодоров Пехливанов
10. Веселина Йорданова Драганова
11. Ирена Георгиева Михайлова
12. Драгомир Иванов Попов
13. Андон Паскалев Шопов
14. Виолина Веселинова Райнова
15. Костадин Евгениев Андонов
16. Мехмед Мустафа Мехмед
17. Силвия Александрова Лецковска
18. Стоян Костов Стоянов
19. Марин Атанасов Бангев
20. Владимир Гроздев Русев
21. Радослав Русков Симионов
22. Мартин Драгов Манолов
Варна
1. Татяна Дончева Тотева
2. Георги Недков Кючуков
3. Диян Иванов Дойчев
4. Любомир Господинов Господинов
5. Владимир Боянов Върбанов
6. Веселина Стоянова Торбарова
7. Венко Стоянов Вълчев
8. Силвия Мариянова Димитрова
9. Боян Петров Боянов
10. Румен Димитров Добрев
11. Павел Павлов Николов
12. Ивайло Денков Гидиков
13. Свилен Александров Георгиев
14. Красимира Недялкова Кючукова
15. Тихомир Огнянов Савов
16. Елка Христова Михайлова
17. Николай Йорданов Йорданов
18. Юлия Тотева Малешкова
19. Красимир Янев Куцаров
20. Калоян Николаев Стефанов
21. Даниел Петков Димитров
22. Светлозар Стоянов Златев
Велико Търново
1. Николай Илчев Илиев
2. Милен Стойков Маринов
3. Любка Петкова Любенова – Вашкова
4. Марин Русев Богомилов
5. Иван Николаев Събев
6. Панайот Атанасов Паздерков
7. Стела Чудомирова Гинчева
8. Силвия Ангелова Върбанова
9. Светлана Маринчева Христова-Гълъбова
10. Теодор Иванов Неделчев
11. Йордан Антонов Яков
12. Стефан Василев Стефанов
13. Иван Лефтеров Лефтеров
14. Деница Емилянова Николова
15. Георги Велизаров Лазов
16. Юлиян Любчев Вълчев
Видин
1. Иван Аспарухов Цанов
2. Людмил Митов Николов
3. Емил Милков Трифонов
4. Десислава Васкова Кънчева
Враца
1. Иван Аспарухов Цанов
2. Светла Петрова Кръстева
3. Гергана Тодорова Русинова
4. Тихомир Бориславов Машов
5. Веселка Петкова Павлова
6. Борислав Ивов Попов
7. Илонка Йорданова Цоновска
8. Тошко Стоянов Стоянов
9. Йордан Иванов Малджански
10. Катя Начева Андреева -Декова
11. Моника Николаева Георгиева
Габрово
1. Пламен Марков Марков
2. Драгомир Иванов Николов
3. Стела Ганчева Антонова
4. Богомир Иванов Богомиров
5. Любомир Цветанов Йорданов
6. Добри Димов Христов
7. Христо Кирилов Димитров
8. Александър Денчев Денев
Добрич
1. Милко Великов Пенчев
2. Ташко Николаев Ташев
3. Велко Георгиев Михайлов
4. Маргарита Димитрова Петкова
5. Мартин Иванов Тодоров
6. Силвия Христова Томова
7. Мариана Георгиева Димова
8. Славянка Василева Стамова
9. Златинка Атанасова Ганчева
10. Мариана Василева Петрова
11. Сезен Васвидин Хамди
12. Момчил Красимиров Сарандев
Кърджали
1. Павел Стефанов Кралев
2. Любомир Цветанов Първанов
3. Бойка Стайкова Арабаджиева
4. Делчо Милев Петков
5. Генади Андреев Андреев
6. Мюмюн Сабри Сюлейман
7. Денислав Валериев Орлов
8. Тонка Миткова Тодорова
Кюстендил
1. Юрий Методиев Хранов
2. Пламен Марков Марков
3. Владимир Иванов Ангелов
4. Йордан Александров Стоймиров
5. Венцислав Георгиев Кодузов
6. Ивана Каменова Тасева
7. Иван Михайлов Костов
8. Красимир Петков Руев
Ловеч
1. Данаил Валериев Георгиев
2. Дилян Ангелов Енкин
3. Тошко Василев Георгиев
4. Анна Дочева Михайлова
5. Виктория Тодорова Кръстева
6. Цветелина Тошева Цветанова
7. Милена Василева Генова
8. Филип Валентинов Данчовски
Монтана
1. Петър Тодоров Петров
2. Евелина Тодорова Витанска-Антонова
3. Благовест Радославов Христов
4. Боряна Илиева Пенкова-Цветанова
5. Евелина Цветанова Такова
6. Станислав Величков Богданов
7. Моника Пламенова Божинкова
8. Веселка Викентиева Георгиева
9. Веселка Аврамова Василева
Пазарджик
1. Трендафил Ангелов Величков
2. Красимира Василева Радева-Делева
3. Димитър Тодоров Хаджидимитров
4. Сергей Ангелов Темелков
5. Нина Илиева Змийчарова-Димова
6. Венко Димитров Балтаджиев
7. Гергана Василева Таслакова
8. Ангел Минков Минков
9. Константин Василев Канджаров
10. Гергана Димитрова Комитска
11. Димитър Крумов Паунов
12. Катерина Петрова Стойчева
13. Антон Димитров Мулетаров
14. Мустафа Салих Еджевит
15. Цветомир Николов Цветанов
16. Иван Ангелов Вацев
17. Георги Запринов Илиев
18. Атанас Георгиев Шопов
Перник
1. Петър Кирилов Първанов
2. Александрина Георгиева Костадинова – Славева
3. Лъчезар Борисов Лазов
4. Данила Пламенова Бонева
5. Радостина Георгиева Костова
6. Денислав Асенов Серафимов
7. Антон Красимиров Постолов
Плевен
1. Румен Йорданов Петков
2. Цветан Методиев Антов
3. Радосвета Василева Маджарова – Вълчева
4. Любомир Димитров Мачев
5. Николай Люлинов Петров
6. Петранка Петкова Антонова
7. Димчо Иванов Дешев
8. Светлана Йорданова Битунска
9. Виктор Маринов Маринов
10. Стилиана Ружкова Кръстева
11. Красимир Франчешков Грунчев
12. Людмил Митков Ангелов
13. Иво Ванев Пейчев
14. Елеонора Ангелова Йоткова
15. Янислав Константинов Кунев
16. Ивайло Тодоров Ценов
17. Ирена Иванова Михайлова
18. Деница Русалинова Василева
Пловдив
1. Михо Димитров Михов
2. Лидия Стойкова Стойкова-Чорбанова
3. Радослав Георгиев Ралчев
4. Тодор Димитров Василев
5. Васил Петров Атанасов
6. Георги Костадинов Илчев
7. Мария Кирилова Витанова
8. Райна Димитрова Пелева
9. Вяра Гришина Зафирова
10. Ралица Любомирова Филипова
11. Светла Петкова Караянева-Илиева
12. Георги Викторов Славов
13. Николай Георгиев Узунов
14. Пламен Евгениев Киров
15. Таня Йорданова Запрянова
16. Недялка Делчева Митева
17. Милена Иванова Кърмазлийска
Пловдив Област
1. Владимир Маринов Маринов
2. Иванка Николаева Авкова
3. Вяра Гришина Зафирова
4. Найден Павлов Павлов
5. Георги Любенов Руменов
6. Росица Иванова Пеева
7. Дарена Благоева Василева
8. Светлозар Стоянов Лазаров
9. Стоян Стоев Четинов
10. Катерина Николова Бурова
11. Добрин Кръстев Кръстев
12. Гергана Пламенова Рангелова
13. Сава Стоянов Савов
14. Калина Георгиева Петрова
15. Георги Христов Алексиев
16. Иван Кирилов Мартинков
17. Венелина Илиева Апостолова
18. Даниела Благоева Залъмова
19. Йордан Стефанов Стефанов
20. Димитър Методиев Петров
21. Катя Василева Гунова
22. Илияна Ангелова Димитрова
Разград
1. Кристиян Сашев Калчев
2. Вера Лъчезарова Христова-Стоилова
3. Петър Дениславов Денев
4. Етем Бейхан Етем
5. Калоян Николаев Стефанов
6. Радостина Николаева Недялкова
7. Снежана Бориславова Попова
8. Иво Иванов Хаджииванов
Русе
1. Кирил Петров Цочев
2. Валери Йорданов Иванов
3. Екатерина Илиева Барбова
4. Милко Борисов Костадинов
5. Николай Христов Христов
6. Росица Пенкова Иванова
7. Дияна Донева Илиева
8. Веселин Тодоров Велчев
9. Геновей Пенчев Узунов
10. Карамфилка Павлова Маринова
11. Виктория Атанасова Стоянова
12. Симеон Петков Цветанов
13. Преслав Емилов Енчев
14. Емил Аврамов Йосифов
15. Димчо Василев Киряков
16. Ралица Георгиева Букурова-Станева
Силистра
1. Георги Недков Кючуков
2. Мехмед Мохарем Мехмед
3. Венета Иванова Бабанова
4. Веселин Аврамов Аврамов
5. Йордан Петров Йорданов
6. Кристиян Сашев Калчев
7. Мирослав Янев Георгиев
8. Димитър Николаев Караджов
Сливен
1. Иван Славов Иванов
2. Георги Станчев Атанасов
3. Иван Манчев Иванов
4. Маруся Тодорова Димова
5. Николай Павлов Бакърджиев
6. Димитър Стефанов Иванов
7. Стефан Йовев Джумалиев
8. Здравко Димитров Ножаров
9. Ирена Божидарова Мирчева
10. Васил Георгиев Рещов
11. Ана Добромирова Чолакова
12. Петър Горанов Петров
Смолян
1. Заличен
2. Петър Георгиев Кадиев
3. Нелия Костова Маринова-Янкова
4. Емилия Веселинова Павлова
5. Ивайло Филипов Торманов
6. Георги Петров Тилков
7. Михаил Дамянов Танев
8. Ангел Димитров Неделчев
София 23
1. Константин Василев Проданов
2. Марин Киров Димов
3. Димитър Радославов Веселинов
4. Васка Илчева Горанова
5. Борис Генадиев Панкин
6. Димитър Величков Димитров
7. Мехмед Мохарем Мехмед
8. Таня Александрова Иванова
9. Емил Николов Тарасов
10. Веселка Кузманова Вачева
11. Снежинка Атанасова Стойкова
12. Марияна Георгиева Георгиева
13. Васил Георгиев Георгиев
14. Методи Ангелов Ангелов
15. Георги Пламенов Сотиров
16. Станислав Василев Стрински
17. Валерия Никова Бончева
18. Глория Атанасова Стоянова
19. Владислав Атанасов Йончев
20. Асен Валериев Младенов
21. Миглена Тодорова Ганева
22. Марин Росенов Русев
23. Деница Илиева Симеонова
24. Антоанета Николова Дръндова
25. Явор Найденов Стоянов
26. Мирослав Кирилов Маринов
27. Атанас Иванов Василов
28. Траян Русиянов Керанов
29. Марина Валериева Пейчева
30. Стоян Валериев Джапанов
София 24
1. Татяна Дончева Тотева
2. Данаил Валериев Георгиев
3. Николай Валентинов Цуцумански
4. Румен Стефанов Рачев
5. Демира Еленкова Дичева
6. Павлина Велчева Попова
7. Иван Димитров Янев
8. Георги Борисов Генчев
9. Александър Денчев Денев
10. Татяна Илиева Спиридонова
11. Полина Петрова Дикова
12. Цвета Василиева Иванова-Булянска
13. Теодор Красимиров Конов
14. Камелия Борисова Атанасова-Иванова
15. Цветозар Атанасов Петков
16. Павлина Ангелова Ковачева
17. Наталия Иванова Караиванова
18. Анелия Николова Дошева
19. Стилян Стоянов Ранджев
20. Стоян Илиев Стоянов
София 25
1. Мариана Георгиева Тодорова
2. Пламен Маринов Ралчев
3. Невена Йорданова Стоянова
4. Диляна Иванова Мичева
5. Илиян Милков Марков
6. Цветомир Николов Цветанов
7. Марина Иванова Василева
8. Магдалена Костадинова Ангелова
9. Боряна Стефанова Петкова
10. Христо Петьов Колев
11. Петя Бойкова Стоянова
12. Десислава Васкова Кънчева
13. Димитър Петров Петров
14. Стефан Николаев Стайков
15. Иван Ангелов Вацев
16. Иванка Христова Тончева
17. Димитър Желев Дечев
18. Антон Красимиров Постолов
19. Добромир Викторов Миндов
20. Татяна Димитрова Мишева-Танева
21. Георги Радославов Гълъбов
22. Станка Николова Васина
23. Николай Веселинов Георгиев
24. Орлин Първанов Първанов
25. Татяна Ганчева Чеканьова
София Област
1. Пламен Маринов Ралчев
2. Иван Костадинов Станков
3. Емил Цветанов Атанасов
4. Надежда Минчева Чорбанова
5. Георги Борисов Кощров
6. Цветан Иванов Миньовски
7. Гани Стоянов Ганев
8. Георги Сеферинов Георгиев
9. Венцислав Росенов Николов
10. Биляна Йорданова Геринска
11. Веселин Петров Василев
12. Анелия Тончева Такева
13. Димитър Радославов Веселинов
14. Лъчезар Борисов Лазов
15. Георги Пламенов Сотиров
16. Емилиян Димитров Иванов
Стара Загора
1. Константин Василев Проданов
2. Славянка Христова Христова
3. Михни Люцканов Стоянов
4. Мирена Владимирова Тонева
5. Стоян Колев Стоянов
6. Владислав Иванов Иванов
7. Цвета Николова Иванова
8. Живко Иванов Желязков
9. Цанимир Тодоров Стефанов
10. Мирослав Николаев Митев
11. Деян Димитров Михнев
12. Ивелина Иванова Димитрова
13. Кольо Йорданов Михов
14. Камен Данчев Йорданов
15. Росица Минчева Михайлова
Търговище
1. Йорданка Стефанова Георгиева
2. Албена Георгиева Рашева
3. Светлозар Стоянов Златев
4. Светослав Савчев Иванов
5. Неделчо Николов Неделчев
6. Венцислав Маринов Илиев
7. Йордан Иванов Костов
8. Стоян Петров Попвеличков
Хасково
1. Лидия Стойкова Стойкова-Чорбанова
2. Добри Паунов Тодев
3. Божидар Стамов Иванов
4. Галина Недялкова Атанасова
5. Маргарит Илиев Камбуров
6. Тодор Ванчев Тодев
7. Мария Лукова Цанева
8. Любомир Николов Вълчанов
9. Петя Данчева Бонева
10. Петю Димитров Сурчев
11. Йордан Димитров Кичеков
12. Митко Костов Митев
13. Златка Стоянова Георгиева
14. Валентина Тодорова Катранджиева
15. Теодора Трендафилова Господинова
16. Ангел Христов Дяков
Шумен
1. Марин Киров Димов
2. Магдалена Боянова Боева-Тодорова
3. Юлия Димитрова Илиева
4. Яница Ивайлова Йорданова
5. Кирил Филчев Кирилов
6. Милена Димитрова Добрева
7. Деян Димитров Михнев
8. Христо Николаев Йорданов
Ямбол
1. Михо Димитров Михов
2. Апостол Маринов Георгиев
3. Христо Стоянов Христов
4. Ася Петрова Николова
5. Здравко Стефанов Златаров
6. Пламен Кирилов Марков
7. Ангел Иванов Ангелов
8. Йордан Милков Милков
Кандидатски листи на Движение за права и свободи - ДПС в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Делян Славчев Пеевски
2. Елхан Мехмедов Кълков
3. Сабрие Тайфи Сапунджиева
4. Джалил Селим Бошнак
5. Ибраим Ибраимов Зайденов
6. Ружди Ибрахим Мазъл
7. Мехмед Касъм Вакльов
8. Бекир Сабри Бекир
9. Али Алиев Авдиков
10. Фатма Идриз Мезин
11. Реджеп Бакия Черкез
12. Орхан Алилов Гавазов
13. Нефис Ибрахим Туталъ
14. Искрен Албенов Шишков
Бургас
1. Камен Костов Костадинов
2. Дурхан Мехмед Мустафа
3. Севим Исмаил Али
4. Хатидже Мехмедова Георгиева
5. Ешереф Кязим Ешереф
6. Димитър Андонов Николов
7. Юмер Хасан Ибрам
8. Айдън Еминов Алиев
9. Ангел Илиев Исаев
10. Бейхан Али Мустафа
11. Йордан Киров Борисов
12. Фатме Хасан Рамадан
13. Александър Георгиев Делчев
14. Ахмед Сюлейман Мехмед
Варна
1. Ерджан Себайтин Ебатин
2. Сали Мехмедов Табаков
3. Мерткан Аптулов Ибрямов
4. Хюсни Осман Адем
5. Айдън Мустафа Байрам
6. Васил Георгиев Алексиев
7. Неджиб Ремзиев Неджибов
8. Семиха Халил Насуф
9. Заличен
10. Тургут Исмет Мехмед
11. Марияна Лилиянова Стоянова
12. Али Бекиров Хасанов
13. Хабил Билгинов Хабилов
14. Мехмед Хасанов Хасанов
15. Гюнай Салимов Кадиров
16. Алеко Тодоров Атанасов
17. Нурай Ахмед Басри
18. Румен Николаев Иванов
19. Зюляй Сезгин Фикри
20. Месут Ердинч Рушид
21. Сали Мустафа Исеин
22. Халил Рахим Халил
23. Мустафа Мустафа Енвер
24. Февзи Раимов Салиев
25. Евгин Мюрселов Незиров
26. Хълми Сейфиев Белев
27. Сандо Иванов Бянов
28. Хасан Мустафа Мустан
Велико Търново
1. Камен Костов Костадинов
2. Симеон Христов Симеонов
3. Гюнай Мюмюнов Далоолу
4. Бедри Юсуфов Алиев
5. Мъстън Феимов Еминов
6. Синан Шукриев Пехливанов
7. Мастън Османов Мастънов
8. Икмал Юсеинова Джебирова
9. Ивелин Якимов Розинов
10. Федя Зафиров Дервишев
11. Биляна Симеонова Петрова
12. Алдин Мехмедов Мехмедов
13. Фатме Билялова Етемова
14. Джюнейт Сюлейман Ахмед
15. Юлвер Седат Муса
16. Мехмед Алиосманов Юсеинов
Видин
1. Станислав Димитров Анастасов
2. Иванка Радославова Каменова
3. Богомил Данчов Станков
4. Йоан Георгиев Стефанов
5. Катерина Юлиянова Александру
6. Мария Максимова Иванова
7. Валери Веселинов Борисов
8. Петър Ванчев Тодоров
Враца
1. Петър Пандушев Чобанов
2. Айхан Ахмед Етем
3. Юрий Петров Кацарски
4. Касъм Мехти Касъмов
5. Николай Емилов Николов
6. Бранимир Асенов Бочев
7. Каролина Симеонова Кьолер
8. Соня Димитрова Тинчева
9. Цветомира Лазарова Димова
10. Емил Борисов Радков
11. Йордан Александров Димитров
12. Магдалена Горанова Линдова
Габрово
1. Четин Хюсеин Казак
2. Ердоан Мехмед Узунов
3. Ибрахим Селахаттин Акай
4. Кенан Фариев Селимов
5. Керим Исмаил Ибрям
6. Бахтияр Нури Али
7. Деян Събев Башев
8. Шефкат Рамадан Исин
Добрич
1. Хасан Ахмед Адемов
2. Исмет Абил Абил
3. Ердинч Илияз Хаджиев
4. Севинч Зия Касабова
5. Нежля Неджати Амди-Ганева
6. Семра Ибрямова Халил
7. Етем Ренгюналов Етемов
8. Юнал Сали Хамид
9. Пламен Недев Петров
10. Илмас Ремзиев Дервишев
11. Аксел Невзат Наз-Исмаилова
12. Севдалин Ангелов Митев
Кърджали
1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Хасан Азис Исмаил
3. Адлен Шукри Шевкед
4. Ерол Осман Мехмед
5. Альоша Исаев Синабов
6. Метин Байрамали Сали
7. Байрам Юзкан Байрам
8. Сейфи Сабри Мехмедали
9. Ахмед Мустафа Моллахасан
10. Валентина Любомирова Димитрова
Кюстендил
1. Анна Емилова Благоева
2. Тодор Петров Александров
3. Камен Каменов Пейчев
4. Надежда Пламенова Илиева
5. Тошко Атанасов Йосифов
6. Николай Кръстанов Кръстев
7. Георги Методиев Димов
8. Емил Венев Атанасов
Ловеч
1. Джейхан Хасанов Ибрямов
2. Милен Ганев Милев
3. Ана Юриева Младенова
4. Сурай Мустафа Велиева
5. Любен Илиев Василев
6. Олчай Хюсеинов Дурмушев
7. Александър Фанков Асенов
8. Мустафа Орхан Алибашев
9. Айнур Юкселова Дерманска
10. Стефан Русев Добревски
Монтана
1. Димитър Иванов Аврамов
2. Петър Пандушев Чобанов
3. Теодора Димитрова Любенова
4. Добромир Чавдаров Йоцов
5. Наталия Димитрова Славчева
6. Тодор Найденов Благоев
7. Виктория Димитрова Христова
8. Светлин Горанов Райков
9. Маргарита Цветанова Илиева
10. Милети Давидов Мечов
Пазарджик
1. Делян Славчев Пеевски
2. Искра Димитрова Михайлова-Копарова
3. Сергей Манушов Кичиков
4. Зехра Мустафа Алиш
5. Иван Ангелов Морозов
6. Осман Акчай Мурадов
7. Цанко Бенчов Молов
8. Марин Христов Янков
9. Фатма Себайдин Исаева
10. Ивайло Костадинов Личев
11. Ахмед Шефкет Гаваз
12. Венета Иванова Илиева
Перник
1. Петя Николова Раева
2. Камен Маринов Петков
3. Невена Игнатова Димова
4. Антон Николов Ставриев
5. Георги Маринов Никодимов
6. Радосвета Емилова Кирова
7. Йонко Цветанов Попов
8. Валентин Стоилов Павлов
Плевен
1. Велислава Иванова Кръстева
2. Митхат Сабри Метин
3. Енгин Исмаилов Кючуков
4. Айлян Гюнайдънов Пашала
5. Айнур Айдънов Асанов
6. Тома Юлиянов Терзиев
7. Марио Киров Рангелов
8. Ленко Дайчев Тодоров
9. Александър Филев Иванов
10. Александра Росенова Нинова
11. Свилен Илиев Огнянов
12. Явор Владимиров Бакърджиев
13. Мирослава Панайотова Найденова
14. Шенсес Яшаров Азизов
15. Алина Емилова Симеонова
16. Юзджай Юзай Мехмедов
17. Таня Огнянова Иванчовска
18. Ердал Феимов Алиев
Пловдив
1. Петя Николова Раева
2. Али Мустафа Байрам
3. Асен Димов Методиев
4. Анани Василев Ангелов
5. Асен Антонов Карагьозов
6. Ерол Аянов Садъков
7. Румен Насков Недялков
8. Жана Любомирова Папазова
9. Асан Рустем Ракип
10. Юзгюр Юлиянов Дъзданов
Пловдив Област
1. Джевдет Ибрям Чакъров
2. Джемил Ахмед Караали
3. Ферди Емел Кадир
4. Димчо Иванов Данков
5. Хюсеин Айдънов Караджов
6. Исмет Османов Юсеинов
7. Ружди Фахри Салим
8. Тунджай Османов Наимов
9. Тамер Джемалов Бейсимов
10. Албена Величкова Миланова
11. Нуретин Айнур Тасим
12. Гюлен Рамаданов Гоганов
13. Бюлент Местан Шакир
14. Рангел Христов Божков
15. Ангел Методиев Костов
Разград
1. Ахмед Реджебов Ахмедов
2. Ихсан Халил Хаккъ
3. Левент Али Апти
4. Халиме Мехмедова Добруджан
5. Юксел Мехмедов Алиев
6. Хабибе Кязим Расим
7. Ариф Васви Ахмед
8. Севгин Назъм Шукри
Русе
1. Бюрхан Илиязов Абазов
2. Левент Исмаилов Исмаилов
3. Айлян Раифова Карамехмедова
4. Айлин Кадирова Абилова
5. Мехмед Руждиев Мехмедов
6. Баки Басри Солак
7. Гюнайдън Расимов Кязимов
8. Метин Айдънов Ибрямов
9. Айдън Сабриев Карамехмедов
10. Себайдин Бедриев Османов
11. Надибер Ибрахим Сакаллъ
12. Нуршен Хасанова Керимова
13. Айхан Еролов Тефъков
14. Синан Садула Вейсал
15. Шафкет Даудов Раимов
16. Дауд Мехмед Ибрям
Силистра
1. Рамадан Байрам Аталай
2. Невин Халил Хасан
3. Левент Орхан Мемиш
4. Ашкън Ружди Салим
5. Алириза Хасан Алириза
6. Пепа Денева Георгиева
7. Ерай Кязим Кадир
8. Сердар Гюлтекин Неври
Сливен
1. Янко Александров Янков
2. Мустафа Юсеинов Мустафов
3. Валентин Кръстев Георгиев
4. Исмет Кемал Идриз
5. Хатче Алиева Османова
6. Бадър Исмаилов Хасанов
7. Кемал Джемал Кьойбаши
8. Илмие Илмиева Юмерова
9. Таня Стефкова Петрова
Смолян
1. Хайри Реджебов Садъков
2. Елисавета Георгиева Кехайова
3. Наташа Владимирова Василева
4. Атанас Бисеров Пържанов
5. Милен Руженов Журналов
6. Ферад Рюстем Емин
7. Филип Костадинов Делисивков
8. Емил Анчов Кехайов
София 23
1. Славчо Пенчев Бинев
2. Ерман Мустафов Занков
3. Едиз – Ханиф Баязидов Саидов
4. Мюжгян Феимова Камберова
5. Юлиана Йотова Йончовска
6. Павлина Николаева Илиева
7. Ахмед Фикретов Даудов
8. Красимир Георгиев Пашалиев
9. Хакан Рюстемов Рюстемов
10. Анелия Михайлова Петлешкова
11. Валери Любенов Савов
12. Димчо Симеонов Шолинов
13. Христо Венциславов Ценов
София 24
1. Симеон Христов Симеонов
2. Александър Несторов Несторов
3. Стоян Генчев Стоянов
4. Щерьо Щерев Щерев
5. Сезгин Юсеин Мехмед
6. Нина Дончева Пананова-Йорданова
7. Велизар Любчев Райков
8. Емил Янков Аврамов
9. Людмила Иванова Тончева
10. Исмет Хасанов Османов
11. Симеон Асенов Зидаров
12. Гергана Венкова Янакиева
13. Иса Абедин Осман
14. Елка Стоилова Чучуганова
15. Мануел Иванов Гьошев
16. Катерина Димитрова Варадева
София 25
1. Цветан Иванов Енчев
2. Камен Маринов Петков
3. Васил Маринов Николов
4. Десислава Петрова Христова
5. Росен Димитров Димитров
6. Живко Винченцов Христов
7. Кирил Маринов Цанов
8. Цено Младенов Тодоров
9. Стоян Георгиев Димитров
10. Денис Джевдетов Синеков
11. Веселин Димитров Христов
12. Филипа Георгиева Воденичарова
13. Ертан Хюсеин Билял
14. Ана Иванова Кръстанова
15. Даниела Върбанова Данева
16. Михаел Димитров Лещански
София Област
1. Руслан Великов Коларов
2. Александър Христов Методиев
3. Емил Кирилов Иванов
4. Милена Цветанова Александрова
5. Тони Тодоров Иванов
6. Звезделин Васков Данчев
7. Димитър Иванов Григоров
8. Росица Дейстанова Стефанова
9. Цветан Николов Найденов
10. Павлин Иванов Марков
11. Халит Осман Сарач
12. Яко Бобев Банчев
13. Стоян Генчев Стоянов
14. Муси Славчов Стоянов
Стара Загора
1. Халил Реджепов Летифов
2. Шендоан Ремзи Халит
3. Щилиян Велинов Велинов
4. Мехмед Неджми Зейнел
5. Тунджай Рамадан Йозтюрк
6. Айше Алиева Маневска
7. Орхан Кемалов Асанов
8. Ферид Рюстемов Бекиров
9. Елифе Юсеинова Кискинова
10. Гюнай Месут Бекир
11. Ридван Байрям Иляз
12. Гюлджан Мюмюнали Дурмуш
13. Сунай Селимов Селимов
14. Вахдет Асанов Мехмедов
15. Милена Дружемирова Тисова
16. Ерай Назиф Мехмед
17. Иван Енев Костадинов
Търговище
1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Имрен Исметова Мехмедова
3. Танер Мехмед Али
4. Емине Феимова Якубова
5. Танер Исмаилов Ахмедов
6. Гюнер Юмеров Ашимов
7. Мариян Венциславов Бодев
8. Тахир Джемалов Тахиров
Хасково
1. Йордан Кирилов Цонев
2. Мехмед Юмер Атаман
3. Маджид Реджеб Мандаджъ
4. Мехмед Лятиф Шакир
5. Мюмюн Сали Мюмюн
6. Сание Рамадан Кязим
7. Росен Йосифов Атанасов
8. Йозджан Расим Мехмед
9. Екрем Зейнур Юзеир
10. Тасим Кязим Йълдъз
11. Ибрям Раиф Мустафа
12. Неджатин Айдън Шакир
13. Мюмюн Динчер Али
14. Ферди Фикрет Раим
Шумен
1. Нигяр Сахлим Джафер
2. Хамид Бари Хамид
3. Бюнямин Хюсеин Хасан
4. Сали Бейхан Ибрахим
5. Мустаджан Мустафа Шабан
6. Мелин Рамис Осман
7. Красимир Горанов Георгиев
8. Мюзеям Салим Али
9. Бирсен Еюбов Елманов
10. Фатма Раим Хюсеин
11. Асен Мартинов Асенов
12. Зюхре Камбер Мердан
Ямбол
1. Хатидже Мехмедова Георгиева
2. Александър Христов Методиев
3. Иван Иванов Тодоров
4. Михал Атанасов Михалев
Кандидатски листи на БСП За България в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Тома Николов Томов
2. Николай Кръстев Бошкилов
3. Богдан Емилов Боцев
4. Ивайло Георгиев Бакърджиев
5. Йорданка Георгиева Атанасова
6. Николай Иванов Дундалов
7. Костадин Иванов Дурчов
8. Петър Олег Петров
9. Снежана Любенова Стоянова
10. Гергана Йорданова Бечванова-Янчева
11. Валентин Анастасов Стойков
12. Георги Иванов Алексиев
13. Елина Борисова Кумбарова
14. Валери Крумов Миленков
15. Ваня Георгиева Маникатева
16. Бойко Добромиров Юзекчиев
17. Борислав Борисов Михайлов
18. Юсуф Ибрахимов Чаушев
19. Антон Викторов Асиски
20. Васил Иванов Новоселски
21. Мартин Георгиев Бориков
22. Борис Андонов Цомпов
Бургас
1. Петър Георгиев Кънев
2. Николай Асенов Тишев
3. Тодор Байчев Байчев
4. Михаил Николаев Вълов
5. Диана Колева Гурева
6. Милена Янева Куртова-Радева
7. Яни Анастасов Янулов
8. Добромир Мартинов Задгорски
9. Павел Маринов Маринов
10. Димитър Стоянов Стоянов
11. Христо Пламенов Панайотов
12. Димитър Георгиев Гочев
13. Тодор Дамянов Дамянов
14. Пенко Атанасов Атанасов
15. Дафинка Димитрова Главанска
16. Тодор Иванов Жеков
17. Мария Маврова Калустян
18. Андрей Иванов Андреев
19. Борислав Стефанов Стефанов
20. Георги Михайлов Спасов
21. Милен Ганчев Димитров
22. Румен Христов Николов
23. Магдалена Коева Шентова
24. Христо Георгиев Георгиев
25. Паруш Желев Парушев
26. Аспарух Данчев Иванов
27. Стоян Георгиев Желязков
Варна
1. Стефан Ламбов Данаилов
2. Анелия Димитрова Клисарова
3. Георги Димитров Андреев
4. Александър Димитров Паунов
5. Десислав Петров Тасков
6. Светлана Иванова Такева
7. Йорданка Василева Юнакова
8. Павел Енев Раличков
9. Надя Кънчева Баналиева
10. Людмила Атанасова Петкова
11. Пламен Георгиев Стоянов
12. Милена Иванова Драгнева
13. Руслан Владков Влаев
14. Апостол Иванов Димитров
15. Иво Райчов Гочев
16. Ирена Андреева Георгиева
17. Милен Банков Гочев
18. Мая Иванова Раданова-Кръстева
19. Николай Филев Джагаров
20. Десислава Петрова Калоянова-Маринова
21. Януарий Марков Вичев
22. Иван Димов Иванов
23. Иван Русев Русев
24. Иво Николов Стамболийски
25. Елина Георгиева Димитрова
26. Валентин Стоянов Вълчев
Велико Търново
1. Весела Николаева Лечева
2. Валентин Георгиев Ламбев
3. Мариана Радева Бояджиева
4. Явор Руменов Божанков
5. Христо Галинов Кавалски
6. Любомир Чавдаров Любенов
7. Андрей Тенев Картунов
8. Николай Кирилов Теодосиев
9. Михаил Тодоров Михалев
10. Венка Петрова Кутева-Цветкова
11. Тошко Велев Тодоров
12. Стоян Крумов Манчев
13. Красин Благоев Каракоцев
Видин
1. Филип Стефанов Попов
2. Цветан Борисов Топчиев
3. Борислав Крумов Василев
4. Пламен Цветанов Георгиев
5. Мирослав Жеков Марковски
6. Юри Цветанов Ценков
7. Наташа Петкова Борисова
8. Иван Иванов Търпоманов
Враца
1. Иван Киров Генов
2. Николай Георгиев Иванов
3. Анастас Маринов Попдимитров
4. Цветелина Върбанова Дамяновска
5. Илиана Йорданова Михайлова-Тихолова
6. Петър Станев Петров
7. Николай Йорданов Петранов
8. Красимир Петков Петков
9. Даниела Александрова Цолова
10. Цветан Минков Ралчовски
11. Ива Юли Иванова
12. Роза Цветкова Сотирова
Габрово
1. Кирил Николаев Добрев
2. Кристина Максимова Сидорова
3. Станимир Косев Стойчев
4. Весислава Иванова Александрова-Иванова
5. Трифон Руенов Панчев
6. Първан Пламенов Димитров
7. Петинка Василева Михайлова
8. Пенка Иванова Петрова
Добрич
1. Красимир Христов Янков
2. Николай Филипов Колев
3. Даниел Петков Йорданов
4. Мая Йорданова Димитрова
5. Светлин Петров Колев
6. Михаил Герасимов Михайлов
7. Здравко Христов Здравков
8. Кольо Георгиев Колев
9. Дариела Димитрова Вълканкина
10. Боян Саркизов Саркизов
11. Владимир Начев Начев
12. Желка Русева Керанова-Вълчева
Кърджали
1. Александър Тихомиров Симов
2. Петя Димчева Михалевска
3. Георги Тончев Кючуков
4. Петър Димитров Петров
5. Костантина Илиева Солакова
6. Венелин Емилов Башев
7. Станимир Делчев Сталев
8. Марияна Делчева Ликова
9. Теодора Янчева Каракостова
10. Милко Петров Багдасаров
Кюстендил
1. Валери Мирчев Жаблянов
2. Иван Тодоров Ибришимов
3. Мая Йорданова Шишкова
4. Иван Маринов Каракашки
5. Борко Исаков Исаков
6. Василка Георгиева Ламбрева
7. Явор Илчов Дамянов
8. Мирослава Георгиева Костадинова
Ловеч
1. Милко Недялков Недялков
2. Валентина Александрова Найденова
3. Цецка Димитрова Петкова
4. Адриан Красимиров Джонев
5. Бистра Христова Лазарова
6. Димитър Трифонов Здравков
7. Васил Тошев Гадевски
8. Васил Стоянов Василев
9. Димитър Ангелов Горов
Монтана
1. Атанас Петров Костадинов
2. Илиян Ангелов Тимчев
3. Цеца Тодорова Иванова
4. Параскева Анастасова Илиева
5. Любомир Петров Иванов
6. Стефан Красимиров Герасимов
7. Светослав Георгиев Илиев
8. Латинка Салтирова Симова
9. Любомир Младенов Филипов
10. Галина Петрова Лазарова-Иванова
Пазарджик
1. Славчо Георгиев Велков
2. Йордан Стоянов Младенов
3. Гурко Георгиев Митев
4. Полина Александрова Шишкова
5. Георги Василев Янчев
6. Петя Николаева Цанкова
7. Никола Андреев Манев
8. Нина Иванова Димова
9. Таня Костадинова Благова
10. Надя Спасова Клисурска-Жекова
11. Диана Маринова Варникова-Милчева
12. Стойко Стойчев Стефанов
13. Илко Савов Савов
14. Маргарита Иванова Григорова-Киричева
15. Васил Венков Котев
16. Димитър Йорданов Жилков
17. Атанас Георгиев Павлов
18. Георги Николов Вергиев
Перник
1. Станислав Иванов Владимиров
2. Евдокия Славчова Асенова
3. Любомир Бойков Бонев
4. Евелина Емилова Венкова
5. Венета Симеонова Петрова
6. Петър Анастасов Янков
7. Ива Живкова Борисова
8. Михаил Кирилов Михайлов
Плевен
1. Васил Миланов Антонов
2. Свилен Маринов Атанасов
3. Валентин Петров Буров
4. Стефан Иванов Бурджев
5. Ганка Нинова Василева
6. Януш Величков Донев
7. Петър Илиев Дулев
8. Ева Веселинова Маринова-Найденова
9. Кольо Петров Домеников
10. Чавдар Йорданов Велинов
11. Цветан Паскалев Андреев
12. Татяна Валериева Димитрова-Иванова
13. Цветелина Николаева Дочева
14. Антон Георгиев Георгиев
15. Маргарита Господинова Жиянова
16. Атанас Цветомиров Атанасов
17. Цветомира Филадинова Добрева
18. Славей Кирилов Тоширов
Пловдив
1. Иво Ангелов Христов
2. Георги Йорданов Йорданов
3. Теодора Атанасова Халачева
4. Донка Иванова Александрова-Бубняк
5. Любомир Димитров Паунов
6. Тодор Димитров Стоилов
7. Захари Димитров Георгиев
8. Атанас Илиев Баташки
9. Красимир Николаев Карамфилов
10. Минка Алдомирова Сърнешка
11. Калин Иванов Милчев
12. Кирчо Георгиев Атанасов
13. Георги Атанасов Тотков
14. Ангелина Николова Божилова
15. Ангел Петров Петров
16. Борис Николов Янчев
17. Таня Юлиянова Мачанова
18. Веселин Добромиров Димитров
19. Милена Петьова Колева
20. Екатерина Димитрова Делинова
21. Добромира Стефанова Тошева
22. Валентин Минев Денев
Пловдив Област
1. Георги Ченков Търновалийски
2. Манол Трифонов Генов
3. Галин Неделчев Дурев
4. Атанас Димитров Телчаров
5. Веска Маринова Ненчева
6. Виолета Стефанова Христодулова
7. Николай Георгиев Митков
8. Явор Илиев Гечев
9. Атанас Красимиров Тумбалев
10. Димитър Величков Георгиев
11. Милко Генов Сарафов
12. Елена Събова Попова
13. Йордан Василев Попов
14. Пенка Атанасова Запрянова
15. Стойчо Малинов Томов
16. Станислав Илиев Стоенчев
17. Йордан Нейчев Попов
18. Димитър Атанасов Ташев
Разград
1. Денчо Стоянов Бояджиев
2. Мартин Стефанов Обрешков
3. Добрин Младенов Добрев
4. Румяна Антонова Балтова
5. Таня Петрова Тодорова
6. Симона Дечкова Пиронкова
7. Димитър Павлов Ганчев
8. Харизан Асенов Фурнаджиев
Русе
1. Крум Костадинов Зарков
2. Добрин Ненов Данев
3. Пенчо Пламенов Милков
4. Таню Христов Киряков
5. Божидар Иванов Йотов
6. Татяна Димитрова Василева
7. Ивалинка Тодорова Цанкова
8. Деница Красимирова Иванова
9. Атанас Димов Маринов
10. Георги Георгиев Стоилов
11. Косю Тодоров Станев
12. Иван Костадинов Иванов
13. Елисавета Донева Досева
14. Светлин Добрев Димитров
15. Асен Иванов Ласонин
Силистра
1. Стоян Михайлов Мирчев
2. Вяра Емилова Йорданова
3. Стилиян Стойчев Стойчев
4. Вероника Димитрова Иванова
5. Йорданка Димитрова Иванова
6. Станислав Атанасов Стойков
7. Нина Йорданова Питакова
8. Лазар Иванов Лазаров
Сливен
1. Таско Михайлов Ерменков
2. Деян Цанков Дечев
3. Пепа Димитрова Беева
4. Петър Стефанов Костов
5. Мариета Дойчева Петкова
6. Ваня Дечкова Колева
7. Вероника Атанасова Делибалтова
8. Митко Радев Митев
9. Кольо Йорданов Милев
10. Наташа Петкова Пощова
11. Събина Василева Петканска- Вълева
12. Бисер Йорданов Бойчев
Смолян
1. Дора Илиева Янкова
2. Иван Милков Гавазов
3. Христо Анастасов Беров
4. Севдалин Бойков Хъшинов
5. Слава Тодорова Пепеланова
6. Дияна Асенова Чаушева
7. Исай Исаев Савов
8. Георги Христов Славов
София 23
1. Жельо Иванов Бойчев
2. Христо Танчев Проданов
3. Георги Георгиев Михайлов
4. Румен Василев Гечев
5. Ирена Тодорова Анастасова
6. Румен Николов Георгиев
7. Даниел Сергеев Тунчев
8. Марин Василев Пенков
9. Десислава Иванова Маркова
10. Ваня Чавдарова Добрева
11. Орлин Георгиев Ваташки
12. Еньо Енев Савов
13. Светлана Стефанова Шаренкова
14. Христо Цветанов Монов
15. Деян Величков Борисов
16. Димитър Тодоров Генчев
17. Петър Христов Апостолов
18. Мария Стефанова Недялкова
19. Николай Пламенов Бериевски
20. Радина Тошкова Балабанова
21. Николай Кирилов Яръмов
22. Десислава Илиева Терзиева-Иванова
23. Пламен Веселинов Пувков
24. Александър Вачев Петров
25. Антоанета Милчова Георгиева
26. Николай Георгиев Гърнев
27. Ивайло Георгиев Маринов
28. Петя Петрова Шерденова
29. Иван Рачков Иванов
30. Владимир Юриев Илков
31. Ивайло Илиянов Павлов
София 24
1. Стефан Ламбов Данаилов
2. Георги Страхилов Свиленски
3. Димитър Иванов Данчев
4. Нона Кръстева Йотова
5. Росен Малинов Малинов
6. Биляна Валентинова Станчева
7. Николай Боянов Маринов
8. Александър Любенов Илиев
9. Борис Цветков Цветков
10. Иван Янчов Таков
11. Орлин Киров Димов
12. Ана Георгиева Пиринска
13. Валентин Цветков Иванов
14. Венцислава Любомирова Каменова-Костадинова
15. Светослав Георгиев Стойков
16. Десислава Здравкова Таранова-Андонова
17. Елеонора Георгиева Петрова
18. Мариана Неделчова Божкова
19. Паскал Тодоров Желязков
20. Чавдар Николаев Савов
21. Огнян Здравков Нечев
22. Пламен Асенов Лазаров
23. Александър Спасов Грозданов
24. Ангел Стоицов Николов
София 25
1. Корнелия Петрова Нинова
2. Михаил Ивайлов Христов
3. Антон Константинов Кутев
4. Петър Бойков Витанов
5. Анна Николаева Славова
6. Емил Ценов Георгиев
7. Станислав Чавдаров Младенов
8. Пламен Стоилов Фердов
9. Надя Радева Динчева
10. Николай Иванов Цонков
11. Зефир Зафиров Николов
12. Коста Тома Иванов
13. Славка Андреева Петрова
14. Методи Теохаров Костадинов
15. Светлана Атанасова Йорданова
16. Виолина Венелинова Васова
17. Юлиан Асенов Иванов
18. Огнян Ваньов Иванов
19. Поля Тодорова Христова
20. Екатерина Евтимова Димитрова
21. Хари Савов Хараламбов
22. Тома Мариов Трайков
23. Мирослав Цветков Тодоров
24. Цветина Миланова Митрова
25. Владимир Радославов Илиевски
26. Аглика Стефчева Виденова
27. Борислав Християнов Кръстев
28. Иван Атанасов Атанасов
София Област
1. Иван Ивайлов Ченчев
2. Владимир Петров Александров
3. Радослав Любчов Стойчев
4. Боян Наков Ставрев
5. Веселка Иванова Георгиева-Златева
6. Стоянка Иванова Балова
7. Игнат Гюров Гюров
8. Емил Христов Найденов
9. Маргарита Иванова Петкова
10. Лало Георгиев Кирилов
11. Асен Георгиев Георгиев
12. Андон Милков Чулев
13. Станислав Димитров Димитров
14. Борислав Бойков Георгиев
15. Весела Владимирова Иванова-Петрова
16. Андрей Неделчев Андреев
Стара Загора
1. Драгомир Велков Стойнев
2. Георги Янчев Гьоков
3. Спас Янев Панчев
4. Иван Кръстев Кръстев
5. Иван Стоянов Върляков
6. Даниела Иванова Драгийска
7. Васил Стефанов Самарски
8. Пламен Станимиров Караджов
9. Иван Христов Чолаков
10. Донка Димова Симеонова
11. Стефан Петров Шишков
12. Стилиян Никифоров Аврамов
13. Моника Божидарова Динева
14. Диана Сивенова Михалева
15. Златина Димова Иванова
16. Борис Стефанов Боричев
17. Петър Филипов Влахов
18. Камен Ивов Мартинов
19. Мариус Иванов Кирков
20. Спас Ангелов Момов
21. Теодора Ганчева Иванова
Търговище
1. Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
2. Светослав Иванов Стефанов
3. Николай Цонев Черкезов
4. Илия Светлозаров Илиев
5. Дарина Димитрова Георгиева
6. Бахни Пенев Бахнев
7. Денница Колева Тошева
8. Добрин Светославов Добрев
Хасково
1. Елена Николова Йончева
2. Никола Илиев Динков
3. Виолета Русева Желева
4. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
5. Богдан Мирославов Кирилов
6. Даниел Насков Йорданов
7. Виктор Георгиев Годжов
8. Диляна Господинова Комитова
9. Бончо Райчев Димов
10. Божидар Петков Драганов
11. Кера Иванова Спирова
12. Ренета Славчева Грозева-Кисьова
13. Стилияна Неделчева Ангелова
14. Нина Стойчева Николова
Шумен
1. Иван Валентинов Иванов
2. Георги Сашев Георгиев
3. Валентин Асенов Петров
4. Петранка Василева Димитрова
5. Александър Красенов Александров
6. Лили Василева Петрова
7. Аспарух Юлиянов Рангелов
8. Галина Каменова Абаджиева
9. Патриция Борисова Маринова
10. Ваня Георгиева Димитрова
11. Ивайло Петров Иванов
12. Иван Митев Йонков
Ямбол
1. Кристиан Иванов Вигенин
2. Николай Димитров Пенев
3. Даниела Колева Сивкова
4. Кирчо Георгиев Карагьозов
5. Янко Стоянов Добрев
6. Нина Кръстева Терзиева
7. Владимир Георгиев Стоев
8. Елена Петрова Анева
Кандидатски листи на ПП ГЕРБ в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Цветан Генчев Цветанов
2. Даниела Владимирова Савеклиева
3. Александър Иванов Мацурев
4. Бисер Николов Михайлов
5. Александър Димитров Манолев
6. Георги Запрев Динев
7. Димитър Николов Гамишев
8. Емил Серафимов Тончев
9. Венцислав Димитров Хросинков
10. Пламен Калоянов Поюков
11. Адриана Стефанова Мелниклийска
12. Иванка Николова Харизанова
13. Ирен Димитрова Арнаудова
14. Лазар Тодоров Папазов
15. Вили Валериева Вучева
16. Кирил Любенов Укев
17. Анастасия Борисова Попова
18. Красимир Атанасов Чакъров
19. Ваня Кирилова Гатдерова
20. Юрий Тодоров Воев
21. Кирил Стоянов Стамболиев
22. Стефан Апостолов Апостолов
Бургас
1. Ивелина Веселинова Василева
2. Диана Димова Саватева
3. Димитър Бойчев Петров
4. Диана Иванова Йорданова
5. Жечо Дончев Станков
6. Семир Хусеин Абу Мелих
7. Галя Стоянова Василева
8. Иван Стефанов Вълков
9. Стойно Митев Стойнов
10. Севдалина Христова Турманова
11. Ася Атанасова Пеева
12. Румен Динев Желев
13. Иван Георгиев Гаврилов
14. Владимир Добромиров Крумов
15. Борислав Красимиров Киров
16. Татяна Михайлова Тотева
17. Тодор Михайлов Михалев
18. Любомир Йорданов Йорданов
19. Николай Христов Василев
20. Георги Димитров Долапчиев
21. Евгений Николов Стоянов
22. Иван Генов Иванов
23. Милен Петров Петров
24. Диян Иванов Петров
25. Светозар Добрев Янев
26. Иван Каменов Киров
27. Мартин Костадинов Илиев
28. Росица Недева Петрова
Варна
1. Лиляна Павлова Николова
2. Таня Тодорова Петрова
3. Павел Алексеев Христов
4. Красен Кирилов Кралев
5. Стоян Христов Пасев
6. Нели Рускова Петрова
7. Емилия Веселинова Станева-Милкова
8. Владимир Славчев Вълев
9. Руслан Здравков Тошев
10. Лидия Велик Маринова
11. Даниела Йорданова Панайотова
12. Йордан Александров Павлов
13. Борислав Пламенов Нанков
14. Димо Владимиров Димов
15. Калин Светославов Калевски
16. Николай Стоянов Малев
17. Красимир Николов Гърдев
18. Живко Марков Петров
19. Димитър Стоянов Тодоров
20. Веселин Светлинов Цонев
21. Димитър Ефтимов Анастасов
22. Георги Димитров Колев
23. Георги Маринов Георгиев
24. Пламена Апостолова Василареас
25. Маргарита Петрова Калчева-Шабанова
26. Бранимир Георгиев Георгиев
27. Пейчо Иванов Бюлбюлев
28. Димитрина Петрова Петрова
29. Станислав Димитров Йорданов
30. Николай Иванов Бежанов
Велико Търново
1. Цветан Генчев Цветанов
2. Любомира Симеонова Попова
3. Николен Веселинов Стойнов
4. Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева
5. Станислава Красимирова Стоянова
6. Даниела Тодорова Арабаджиева
7. Станислав Иванов Стоянов
8. Габриела Григорова Попова
9. Евгени Димитров Стоев
10. Венцислав Милков Георгиев
11. Георги Петров Недев
12. Валентин Василев Точков
13. Нейко Генчев Генчев
14. Росица Тодорова Димитрова
15. Стефан Иванов Бранзелов
16. Георги Димитров Давидов
Видин
1. Владимир Цветанов Тошев
2. Любомир Кирилов Низамов
3. Александър Тошков Александров
4. Албена Николова Георгиева
5. Теодора Мирославова Стоянова
6. Иван Георгиев Вълчов
7. Милен Михайлов Викторов
8. Емилиян Илиев Енчев
Враца
1. Петя Цветанова Аврамова
2. Красен Георгиев Кръстев
3. Найден Милев Найденов
4. Ивайло Тошев Тодоров
5. Мирослав Петров Комитски
6. Валя Теодосиева Берчева
7. Цезар Петров Пенчев
8. Иван Пламенов Иванов
9. Иван Динков Динков
10. Станислав Иванов Попов
11. Тодор Красимиров Иванов
12. Миглена Бориславова Василева
Габрово
1. Томислав Пейков Дончев
2. Николай Цветанов Сираков
3. Иглика Иванова Иванова-Събева
4. Мария Николаева Пенева
5. Добромир Проданов Проданов
6. Мирела Красимирова Ганчева
7. Ива Димитрова Константинова-Йорданова
8. Константин Тихомиров Брънеков
Добрич
1. Пламен Иванов Манушев
2. Живко Иванов Мартинов
3. Даниела Добрева Димитрова
4. Светослав Иванов Димитров
5. Денис Исмаилов Тахиров
6. Йордан Стоянов Стоянов
7. Ивелина Ганчева Илиева
8. Христо Иванов Павлов
9. Красимир Христов Николов
10. Симеон Георгиев Симеонов
11. Живко Николов Желязков
12. Ваня Димитрова Колева
Кърджали
1. Цвета Вълчева Караянчева
2. Спас Тянков Пасев
3. Дамян Стефанов Кьосев
4. Леман Хакъ Али
5. Венета Миткова Добрева
6. Васвие Васви Хасан
7. Николай Вълчев Маргаритов
8. Мехмед Сабахтин Хасан
9. Антония Красимирова Костова
10. Адам Драганов Персенски
Кюстендил
1. Кирил Боянов Калфин
2. Ивайло Любенов Константинов
3. Виктор Томов Янев
4. Радослава Пламен Чеканска
5. Михаела Ясенова Крумова
6. Мая Георгиева Спасова
7. Марта Георгиева Желязкова-Копанарска
8. Даниела Йорданова Стоянова
Ловеч
1. Николай Нанков Нанков
2. Иван Николов Миховски
3. Виктор Василев Стойчев
4. Калин Димитров Василев
5. Галя Асенова Щерева
6. Ирина Любенова Митева
7. Илиян Тодоров Тодоров
8. Вергиния Илиева Даскалова
9. Антон Ангелов Долапчиев
10. Цветозар Тихомиров Мичевски
Монтана
1. Дилян Станимиров Димитров
2. Ирена Методиева Димова
3. Георги Гаврилов Георгиев
4. Димитранка Замфирова Каменова
5. Георги Тодоров Георгиев
6. Нина Пламенова Петкова
7. Станимир Владимиров Стоев
8. Георги Зарков Кръстев
9. Калин Филипов Хайтов
10. Александър Григоров Ангелов
Пазарджик
1. Екатерина Спасова Гечева-Захариева
2. Димитър Иванов Гечев
3. Десислава Йорданова Костадинова-Гушева
4. Христо Илиев Калоянов
5. Даниела Димитрова Малешкова
6. Лозана Илиева Василева
7. Гинче Димитрова Караминова
8. Стоян Димитров Вълков
9. Павлина Лазарова Дамянова
10. Димитър Ангелов Балабанов
11. Дечо Найденов Спасов
12. Лъчезар Стоянов Илинов
13. Надежда Георгиева Терзиева
14. Николай Георгиев Ангелов
15. Десислава Ангелова Тодорова
16. Катя Николаева Гацева
17. Атанас Иванов Качаков
18. Стоил Георгиев Апостолов
Перник
1. Красимир Любомиров Велчев
2. Ирена Любенова Соколова
3. Любка Божичкова Димитрова
4. Александър Петров Александров
5. Веселина Христова Шишкова
6. Денислав Виолинов Захариев
7. Елза Георгиева Драгомирова
8. Румяна Тодорова Гьорева
Плевен
1. Ивайло Ангелов Московски
2. Цецка Цачева Данговска
3. Пламен Тачев Петров
4. Владислав Тошков Николов
5. Ралица Трилкова Добрева
6. Мирослав Василев Минчев
7. Диана Милкова Данова
8. Петя Крумова Василева
9. Красимир Недков Халов
10. Валери Пламенов Лачовски
11. Дочко Димитров Дочев
12. Цецо Първанов Луканов
13. Зорница Иванова Петрова
14. Спас Гальотков Каменов
15. Пламена Иванова Иванова
16. Габриела Валентинова Симеонова
17. Светозар Йорданов Зафиров
18. Самуил Георгиев Георгиев
Пловдив
1. Бойко Методиев Борисов
2. Менда Кирилова Стоянова
3. Вежди Летиф Рашидов
4. Атанас Иванов Ташков
5. Димитър Николов Лазаров
6. Александър Милков Държиков
7. Ясен Михайлов Михайлов
8. Атанас Андреев Узунов
9. Петър Любенов Зехтински
10. Пенчо Малинов Малинов
11. Спас Георгиев Гърневски
12. Елена Петрова Тотолакова
13. Стефан Иванов Дедев
14. Петър Костадинов Петров
15. Иван Петков Вичков
16. Тошо Ангелов Пашов
17. Боряна Георгиева Узунова
18. Мирослав Тенев Тенев
19. Аргир Василев Аргиров
20. Дончо Митев Кацарев
21. Деян Вихров Захов
22. Атанас Георгиев Чилингиров
Пловдив Област
1. Константин Веселинов Попов
2. Христо Грудев Грудев
3. Данка Евстатиева Зидарова-Люртова
4. Младен Николов Шишков
5. Евелина Апостолова Русинова
6. Катя Николаева Попова
7. Гергана Трендафилова Трендафилова
8. Силвия Анастасова Хубенова
9. Минко Петков Кафтански
10. Валентина Радкова Хаджиева
11. Запрян Василев Янков
12. Тодор Атанасов Лозанов
13. Пламен Иванов Райчев
14. Илия Стефанов Димов
15. Владимир Малинов Пильов
16. Мария Асенова Витанова-Вълканова
17. Илия Иванов Цветков
18. Илица Георгиева Даскалова
19. Валентин Давидов Заимов
20. Нели Маринова Минчева
21. Стоянка Райкова Крислова
22. Милен Атанасов Чолев
Разград
1. Десислава Вълчева Атанасова
2. Гюнай Хюсмен Хюсмен
3. Радиана Ангелова Димитрова
4. Михаил Парашкевов Тодоров
5. Валентина Маркова Френкева-Белчева
6. Николай Пенев Атанасов
7. Младен Дянков Чакъров
8. Недим Ибрямов Мустафов
Русе
1. Пламен Дулчев Нунев
2. Светлана Ангелова Найденова
3. Андриан Иванов Райков
4. Бедрос Левон Пехливанян
5. Свилен Филипов Иванов
6. Богдан Стефанов Донев
7. Камен Емилов Кожухаров
8. Михаил Петков Илиев
9. Красимир Йорданов Костадинов
10. Павел Иванов Цветков
11. Орлин Йорданов Дяков
12. Марин Великов Стойков
13. Екатерина Петрова Иванова
14. Иван Петров Иванов
15. Миглена Светлинова Трифонова
16. Илиян Христофоров Христов
Силистра
1. Владислав Иванов Горанов
2. Мария Димитрова Димитрова
3. Ивелин Статев Иванов
4. Ивелин Маринов Русев
5. Станчо Борисов Арсов
6. Йордан Милков Йорданов
7. Елена Тодорова Томова
8. Алтимир Емилов Адамов
Сливен
1. Десислава Жекова Танева
2. Васислав Петрониев Петров
3. Веселина Георгиева Тонева
4. Мария Щерева Белова
5. Галя Енева Захариева
6. Тодор Петров Бакалов
7. Милен Стоянов Петков
8. Радост Михайлова Стефанова-Енчева
9. Стефан Тончев Кондузов
10. Ивайло Иванов Енев
11. Андрей Михайлов Андреев
12. Тодор Георгиев Георгиев
Смолян
1. Даниела Анастасова Дариткова – Проданова
2. Недялко Живков Славов
3. Красимир Митков Събев
4. Петър Георгиев Карагегов
5. Андриян Георгиев Петров
6. Денислав Емилов Костов
7. Боран Смилков Хаджиев
8. Димитър Данчев Настанлиев
София 23
1. Томислав Пейков Дончев
2. Димитър Борисов Главчев
3. Александър Руменов Ненков
4. Милена Цветанова Дамянова
5. Данаил Димитров Кирилов
6. Теодора Радкова Георгиева
7. Валентин Алексиев Николов
8. Александър Койчев Иванов
9. Мария Йорданова Илиева
10. Емануела Здравкова Спасова
11. Зорница Димитрова Русинова
12. Кръстьо Стоянов Кривов
13. Пламен Огнянов Църноречки
14. Лиляна Друмева Радева
15. Атанас Андонов Бояджиев
16. Павел Михайлов Савов
17. Антоний Венциславов Кръстев
18. Георги Стефанов Георгиев
19. Георги Сандов Николов
20. Димитър Делчев Русенов
21. Лилия Атанасова Борисова
22. Веселин Тодоров Ковачев
23. Борислав Иванов Пелов
24. Деян Петков Петков
25. Димо Красимиров Василев
26. Христо Здравков Паскалев
27. Анна Първанова Манчева-Димова
28. Димитър Стефанов Хаджикотев
29. Светослав Емилов Казаков
30. Диана Методиева Цекова
31. Полина Николова Петрова
32. Васил Благовестов Михов
София 24
1. Владислав Иванов Горанов
2. Георги Евдокиев Марков
3. Джема Маринова Грозданова
4. Тома Любомиров Биков
5. Валентин Иванов Радев
6. Евгения Бисерова Алексиева
7. Йорданка Иванова Фикирлийска
8. Калин Любенов Вельов
9. Георг Даниелов Георгиев
10. Петър Славчев Манолов
11. Борислав Иванов Борисов
12. Стефани Михнева Михайлова
13. Васил Димитров Йорданов
14. Весела Димитрова Щерева
15. Албена Иванова Събева
16. Драгомир Владимиров Агайн
17. Теодора Огнянова Донкова-Сарафова
18. Цветомира Георгиева Георгиева
19. Елизабет Стефанова Петрова
20. Цветан Григоров Тодоров
21. Станислава Борисова Стойнова
22. Даниел Василев Костов
23. Теодора Николова Димитрова
24. Мартин Албенов Атанасов
София 25
1. Бойко Методиев Борисов
2. Теменужка Петрова Петкова
3. Станислав Стоянов Иванов
4. Лъчезар Богомилов Иванов
5. Антон Динев Тодоров
6. Снежана Георгиева Дукова
7. Румяна Генчева Бъчварова
8. Анна Василева Александрова
9. Евгени Генчев Будинов
10. Красимир Георгиев Ципов
11. Христо Георгиев Гаджев
12. Ивайло Тошев Петков
13. Силвия Юлиянова Селимова
14. Костадин Грозев Костадинов
15. Антония Първанова Петрова
16. Лидия Красимирова Бучукова
17. Димитър Иванов Узунов
18. Стефан Стефанов Церовски
19. Бойко Василев Вълков
20. Найден Николаев Манов
21. Мериан Руменова Конярска
22. Васко Димитров Миховски
23. Боян Петров Александров
24. Тодор Станчев Тодоров
25. Лилия Сотирова Тиркова
26. Любомир Димитров Вангелов
27. Деян Данаилов Нинов
28. Кристиян Владимиров Енчев
София Област
1. Николина Панайотова Ангелкова
2. Галя Симеонова Георгиева
3. Мартин Владимиров Тинчев
4. Валентин Мирчов Милушев
5. Жоро Радоев Цветков
6. Росица Иванова Тодорова
7. Петър Христов Беков
8. Росица Свиленова Итова
9. Георги Стефанов Чобанов
10. Николай Асенов Николов
11. Васил Цветков Цветков
12. Христо Цветанов Андреев
13. Радослав Кирилов Костадинов
14. Иван Димитров Стойнов
15. Калин Христов Иванов
16. Цвятко Николов Николов
Стара Загора
1. Емил Маринов Христов
2. Борис Петков Кърчев
3. Маноил Минчев Манев
4. Радостин Радославов Танев
5. Йоана Георгиева Йончева – Фильова
6. Иван Станчев Станчев
7. Димитър Желязков Димитров
8. Росица Тенева Копривчина
9. Николай Валериев Николов
10. Деляна Добромирова Николова
11. Заличен
12. Пламен Тенев Русев
13. Нели Иванова Калнева – Митева
14. Бояна Тихомирова Танева
15. Катерина Иванова Иванова
16. Димо Колев Димитров
17. Мирослав Пламенов Чобанов
18. Петър Манов Манов
19. Петя Кръстева Чакърова
20. Иван Симеонов Монев
21. Анелия Асенова Асенова
22. Милен Динков Димитров
Търговище
1. Теменужка Петрова Петкова
2. Митко Стайков Стайков
3. Венка Константинова Стоянова
4. Стефан Неделчев Иванов
5. Светлин Иванов Бонев
6. Борислав Петров Борисов
7. Елка Иванова Станчева
8. Никола Тошков Джамбазов
Хасково
1. Делян Александров Добрев
2. Станислав Насков Дечев
3. Евгения Даниелова Ангелова
4. Гергана Стефанова Кръстева
5. Георги Тенев Станков
6. Валентин Сарандиев Ангелов
7. Жечо Дончев Станков
8. Ангел Иванов Кунчев
9. Бони Райкова Петрунова
10. Митко Костадинов Полихронов
11. Деян Красимиров Иванов
12. Стефка Здравкова Стефанова
13. Мариян Димитров Боянов
14. Светла Георгиева Михайлова
15. Иван Димитров Димитров
16. Борислав Анастасов Анастасов
Шумен
1. Румен Петров Генов
2. Стефан Стайнов Желев
3. Ширин Шефкъ Вели
4. Галина Атанасова Петкова
5. Хамди Сами Авджъ
6. Димитър Крумов Александров
7. Евгений Цанков Цанков
8. Светлозар Начев Николов
9. Петко Грудов Шаренков
10. Владислав Григоров Григоров
11. Стела Христова Илиева
12. Станислава Северинова Акерска
Ямбол
1. Юлиян Михайлов Папашимов
2. Иван Стоев Чолаков
3. Панайот Грудев Диманов
4. Николай Костов Костадинов
5. Димитрина Стойчева Стойчева-Славова
6. Иван Йорданов Йорданов
7. Петя Иванова Панайотова
8. Волен Дичков Дичев
Кандидатски листи на Партия на Зелените в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Цветозар Димитров Балабанов
2. Десислава Георгиева Кирова
3. Янка Костова Шейтанска
4. Росица Миленова Пирнарева
5. Павел Антонов Докузов
6. Анка Димитрова Гърменова
7. Методи Стоянов Топалски
Бургас
1. Илиян Панайотов Илчев
2. Соня Йорданова Стефанова
3. Стоян Тодоров Иванов
4. Пламен Валентинов Янков
Варна
1. Иван Калчев Иванов
2. Йорданка Стойкова Калчева
3. Петър Иванов Петров
Велико Търново
1. Павел Костадинов Пенев
2. Цвета Петрова Филипова
3. Диан Тодоров Пенчев
Видин
1. Йонко Йорданов Гергов
2. Никола Танчев Николов
Враца
1. Галя Петрова Захариева
2. Албена Стефчова Коцанкова – Христова
3. Мария Пламенова Георгиева
4. Цветелина Ваньова Ангелова
Габрово
1. Христо Николов Христов
2. Любомир Стефанов Василев
3. Стефан Янков Енчев
4. Радослав Стоянов Недялков
Добрич
1. Борислав Атанасов Даскалов
2. Валентин Симеонов Симов
3. Марийка Петрова Димова
4. Валентин Йорданов Йорданов
5. Тодор Илиев Тодоров
6. Тодор Костов Карагюлиев
Кърджали
1. Васко Райчинов Йотов
2. Никола Танчев Николов
Кюстендил
1. Йонко Йорданов Гергов
2. Венцислав Димитров Цупарски
3. Сашо Димитров Лазаров
4. Валери Рангелов Здравков
Ловеч
1. Цветан Стоименов Ночев
2. Иван Велев Иванов
Монтана
1. Райна Веселинова Милева
2. Иван Тодоров Бонински
3. Людмил Йосифов Младенов
4. Венцислав Генадиев Веселинов
Пазарджик
1. Христо Николов Дунчев
2. Иван Георгиев Проданов
3. Пенко Георгиев Русев
Перник
1. Людмила Николова Велинова
2. Божидар Славчев Симеонов
3. Венислава Петрова Венева
4. Ангел Трифонов Ангелов
Плевен
1. Любомир Иванов Денчев
2. Христо Христов Дунчев
3. Иван Иванов Георгиев
Пловдив
1. Цветозар Димитров Балабанов
2. Петър Кънчев Баротов
3. Ташо Стойчев Арабистанов
Пловдив Област
1. Александър Сотиров Стойков
2. Петър Здравков Глушков
3. Лора Атанасова Сандева
Разград
1. Стела Йосифова Тодорова
2. Марио Огнянов Стоянов
Русе
1. Диан Тодоров Пенчев
2. Люба Георгиева Венкова
3. Петър Драгомиров Драгоев
Силистра
1. Георги Недялков Славчев
2. Янислав Руменов Андреев
Сливен
1. Мариела Господинова Господинова
2. Георги Митев Дженков
3. Ивайло Христов Йорданов
4. Атанас Гълъбов Кадиев
Смолян
1. Веселин Йорданов Василев
2. Лена Ангелова Василева
3. Мариана Миткова Василева
София 23
1. Владимир Димитров Николов
2. Милена Кирова Иванова
3. Владимир Милчев Апостолов
4. Светослава Иванова Горанова
5. Симон Теодоринов Симеонов
6. Любомир Димитров Кьосев
7. Цвета Петрова Филипова
8. Люба Георгиева Венкова
9. Петър Драгомиров Драгоев
10. Марио Огнянов Стоянов
11. Петър Валериев Китев
София 24
1. Валентин Симеонов Симов
2. Мария Йорданова Йончева
3. Борис Милчев Йолов
4. Пенко Георгиев Русев
5. Цветомир Димитров Начев
6. Калин Серафимов Николов
София 25
1. Христо Христов Дунчев
2. Райна Веселинова Милева
3. Иван Иванов Георгиев
4. Цветомир Димитров Начев
5. Мариана Миткова Василева
6. Калин Серафимов Николов
София Област
1. Васко Райчинов Йотов
2. Асен Николов Караманчев
3. Теодора Валентинова Симова
4. Цветелина Тодорова Йотова
Стара Загора
1. Владимир Димитров Николов
2. Минчо Иванов Ковачев
3. Милена Кирова Иванова
Търговище
1. Христо Николов Дунчев
2. Петър Валериев Китев
3. Симон Теодоринов Симеонов
4. Иван Тодоров Бонински
Хасково
1. Лена Ангелова Василева
2. Владимир Милчев Апостолов
3. Ангел Георгиев Иванов
Шумен
1. Светослава Иванова Горанова
2. Любомир Димитров Кьосев
Ямбол
1. Теодора Валентинова Симова
2. Ивайло Христов Йорданов
3. Йорданка Стоянова Колева
Кандидатски листи на Обединение ДОСТ в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Хюсеин Хасан Хафъзов
2. Мехмед Мехмед Хаджи
3. Наазим Наазимов Мусанков
4. Адем Сайди Зърбаш
5. Мехмед Сабри Газинов
6. Мехмедалия Сабриов Удев
7. Нурвед Рамушева Ел Хусеин
8. Ахмед Ахмедов Вранчев
9. Юсеин Мустафа Каран
10. Владимир Минков Караилиев
11. Мехмед Муртазов Клечов
12. Фикрет Хюсеинов Байрямов
Бургас
1. Айдоан Муталиб Али
2. Исмаил Джемал Юмер
3. Шабан Мустафа Вурал
4. Нури Метин Нури
5. Айлин Шерафедин Читак
6. Емине Юзден Емурла
7. Мехмед Ереджеб Кърали
8. Хюсеин Али Мехмед
9. Емин Юмер Хасан
10. Ружди Мехмед Салим
11. Сабрие Осман Хасан
12. Исмаил Салим Смаил
13. Тайбе Сюлейман Ахмед
14. Зекерие Мехмед Адем
15. Ремзи Ахмед Ахмед
16. Хюсеин Мустафа Хюсеин
17. Салих Мехмед Метраш
Варна
1. Венцислав Йорданов Каймаканов
2. Халил Ахмед Юмер
3. Севинч Саидова Хасанова
4. Ашкън Исмет Якуб
5. Гюлейдин Исмаил Кязим
6. Заличен
7. Реджеб Митхат Реджеб
8. Динчар Бейджит Хюсеин
9. Джемал Мустафа Джемал
Велико Търново
1. Танер Мустафов Исмаилов
2. Светлозар Методиев Влайков
3. Илиян Тодоров Ангелов
4. Захари Иванов Ангелов
5. Емял Айдънова Мехмедова
6. Елиз Диндарова Караманлиева
7. Тунай Зюнеб Гафуров
8. Силвия Богданова Салиева
9. Камелия Траянова Сюлейман
10. Игдан Нуриев Логоров
11. Надя Миленова Расимова
12. Велин Йорданов Бозов
13. Мюрвет Исинова Караисинова
Видин
1. Розалин Милифонов Станев
2. Красимир Любенов Русинов
3. Валентина Асенова Велева
4. Михаил Василев Михайлов
Враца
1. Слави Милев Димитров
2. Светослав Трифонов Георгиев
3. Калина Божидарова Спиридонова
Габрово
1. Танер Неджиб Юзеир
2. Александър Орлинов Сербезов
3. Танер Исметов Ходжев
Добрич
1. Билгин Реджебов Якубов
2. Денис Едип Номан
3. Урал Мехмед Кязим
4. Гюлай Неджиб Бекир
5. Сечил Сафинас Фаредин
6. Гюлхан Муса Вейсел
7. Борислава Тошкова Божилова
8. Ахмед Мустафа Ахмед
9. Мелих Мехмедов Хаджиев
10. Гьокхан Ерсел Ахмед
11. Ярослав Младенов Руменов
Кърджали
1. Лютви Ахмед Местан
2. Шабанали Ахмед Дурмуш
3. Тасим Мюмюн Тасим
4. Михриджан Исмаил Изет
5. Хикмет Мехмед Сюлейман
6. Нефиде Исмет Наим
7. Исмаил Ибрахим Кьосеюмер
8. Фатме Али Ахмед
9. Беркант Хасан Ходжа
10. Неждет Хасанов Хабибов
Кюстендил
1. Здравка Стефанова Емилова
2. Мариян Илиев Костадинов
3. Денис Георгиев Димитров
4. Емил Илиев Рангелов
Ловеч
1. Захари Хариев Велев
2. Калоян Валентинов Кирилов
3. Илия Миленов Антонов
4. Борислав Ангелов Стефанов
5. Севда Илианова Ангелова
6. Ивайло Каменов Каменов
Монтана
1. Косьо Асенов Михайлов
2. Олег Славков Петров
3. Румен Илиев Цанков
4. Миглена Пенкова Георгиева
5. Владимир Иванов Йорданов
6. Милен Георгиев Митов
Пазарджик
1. Стоян Иванов Динков
3. Антоанета Николова Тодорова-Галева
4. Радослав Живков Радев
5. Наим Кадиров Садъков
6. Ерол Вайдинов Шишеков
7. Мустафа Салих Шукри
Перник
1. Тихомир Петров Пейчев
2. Ваня Димитрова Генадиева
3. Катрин Миролюбова Асенова
4. Данаил Иванов Данчов
5. Анита Страхилова Алексова
Плевен
1. Сузан Ваит Зечири
2. Ерен Алиев Екремов
3. Марек Иков Александров
4. Джевдет Синан Осман
5. Емил Соколов Върбанов
6. Екрем Рухиев Кочев
7. Ерол Зиверов Юсеинов
8. Сабри Сюлейманов Ибраимов
9. Турай Ахмедов Татарлъ
10. Едиз Ердинов Чомлекчиев
11. Айтунч Орханов Османов
12. Гюлденис Гюрселова Сакаджиева
13. Айгюн Тургаев Али
Пловдив
1. Кемал Мустафов Тинев
2. Венцислав Йорданов Каймаканов
3. Петър Господинов Георгиев
4. Анелия Тачкова Явашева
5. Сергей Славчев Маринов
6. Александър Сашов Камбов
7. Емил Сашов Бакърджиев
8. Андон Найденов Салтъков
9. Гюлезар Яшар Садък
10. Сергей Атанасов Маджаров
11. Ангел Асенов Атанасов
12. Тунджай Наид Паша
13. Мехмед Асанов Пастърмаджиев
14. Осман Мехмедов Юсеинов
15. Милко Александров Шолов
16. Траян Димитров Узунов
17. Осман Зевкиев Алиев
18. Танер Осман Камберов
19. Владимир Стоянов Рангелов
20. Ангел Руменов Тодоров
21. Райчо Стоянов Маринов
22. Киро Христов Велинов
Пловдив Област
1. Шабанали Ахмед Дурмуш
2. Бедрие Юсеинова Търмазова-Исмаил
3. Ердуан Сали Мехмед
4. Танер Фикри Алимолла
5. Наил Наим Рустем
6. Ерай Илми Екимов
7. Халим Нурсетов Ахмедов
8. Нермин Хасан Местан
9. Алаатин Вайдинов Ахмедов
10. Йозел Ахмедов Мюмюнов
11. Юзджан Нешедов Фейзов
12. Метин Мюмюн Исмаил
13. Сюлейман Ресми Сюлейман
14. Хавизе Юксел Фейзиева
15. Вели Шукри Ходжа
16. Шенол Шаиб Ахмед
Разград
1. Рейхан Ридван Вели
2. Хюсние Фикрет Расимова
3. Салим Сюлейман Мустафа
4. Фатме Селим Али
5. Танер Зекимюрен Шакир
6. Ахмед Гюрселов Еминов
7. Асан Асанов Хойров
8. Исуф Илми Хатиб
Русе
1. Айдоан Муталиб Али
2. Севгюл Зия Мюймюн
3. Бюлент Бахриев Хасанов
4. Зеки Зекерие Исмаил
5. Зюхтю Руфат Калит
6. Айфер Хикметова Алиева
7. Съткъ Муталибов Ириев
8. Самет Фахрединов Юмеров
9. Тезгюл Илиязова Небиева
10. Мюжген Алиева Ахмедова
11. Бюлент Белгинов Идиризов
12. Ясен Станимиров Милев
Силистра
1. Корман Якубов Исмаилов
2. Рашид Апти Куру
3. Тезджан Феим Мюзелиф
4. Кенан Дуран Рахим
5. Танжур Танер Мехмед
6. Ахмед Садък Ахмед
7. Бахри Басри Хайрула
Сливен
1. Емине Хюсеинова Онбашъ
2. Ашкън Рамадан Веиз
3. Михаил Мариянов Петров
4. Пламена Стефкова Петрова
5. Владимир Красимиров Андонов
6. Златица Митева Кунева
7. Садуллах Ахмед Таш
8. Айхан Сюлейманов Бекиров
9. Велико Тошков Костадинов
10. Милена Христова Иванова
11. Исмаил Салимов Хасанов
12. Али Вели Молла
Смолян
1. Хюсеин Хасан Хафъзов
2. Медиха Салихова Заимова
3. Хари Алексиев Алексиев
4. Стефан Асенов Бояджиев
5. Росица Симеонова Ималова
6. Ралица Асенова Ратайска
София 23
1. Корман Якубов Исмаилов
2. Николина Александрова Даскалова
3. Мария Костадинова Васева
София 24
1. Евгений Светославов Михайлов
2. Георги Атанасов Боздуганов
3. Мария Костадинова Васева
София 25
1. Мариана Василева Георгиева-Бенчева
2. Левен Асенов Латинов
3. Атанас Илиев Илиев
4. Момчил Василев Стефанов
5. Георги Борисов Манолов
София Област
1. Мехмет Асан Хафъз-Сюлейман
2. Омуртаг Аспарухов Караханов
3. Янко Алдинов Афъзов
Стара Загора
1. Иса Емин Бесоолу
2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева
3. Сунай Реджеп Хаджъ
4. Севим Хаккъ Юмерова
5. Алиосман Басри Мурат
6. Идает Юсеин Манафова
7. Мехмед Назифов Кехайов
8. Седат Сабри Изет
9. Йоско Асенов Черкезов
10. Илия Стефанов Ангелов
11. Иван Дечев Стоянов
12. Съби Стефанов Ангелов
Търговище
1. Орхан Ахмедов Исмаилов
2. Шенол Мехмедеминов Мехмедов
3. Севинч Саидова Хасанова
4. Халил Хасанов Халилов
5. Марям Алиосман Мутиш
6. Алкан Ахмед Хабил
Хасково
1. Лютви Ахмед Местан
2. Себахтин Шакир Халил
3. Албен Събков Манджуков
4. Ибрахим Алейдин Ибрахим
5. Рушен Ахмед Мехмед
6. Валентина Бенова Николова
7. Юсеин Ибрямов Юсеинов
8. Алпер Рафет Емурла
9. Сабрие Шабан Осман
10. Сефиде Сеид Мехмед
11. Дора Минчева Мутафова
12. Росен Господинов Стоев
13. Румен Боянов Райчев
Шумен
1. Орхан Ахмедов Исмаилов
2. Нурай Ахмед Зърън
3. Юксел Ахмедов Хасанов
4. Назъм Басри Сали
5. Атидже Цанкова Молова
6. Невин Неджиб Ахмед
7. Севинч Джафер Керим
8. Зия Рефкъ Мехмед
9. Нуртен Ремзи Хамид
10. Нурал Фикрет Садък
11. Гюнай Ридван Хълми
12. Аляйдин Хасан Сали
Ямбол
1. Ахмед Юсеин Юсеин
2. Ерол Неджибов Юмеров
3. Марияна Димитрова Васильевска
4. Заличен
Кандидатски листи на ПП Възраждане в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Симеон Славейков Костадинов
2. Владимир Чавдаров Симеонов
Бургас
1. Цончо Томов Ганев
2. Николай Кръстев Костадинов
3. Велина Денчева Костадинова
Варна
1. Костадин Тодоров Костадинов
2. Цончо Томов Ганев
3. Валентина Кирилова Иванова
4. Николай Красимиров Мирев
5. Мирослав Драгнев Тодоров
Велико Търново
1. Траян Красимиров Димитров
2. Красен Георгиев Калчев
3. Явор Митков Генов
4. Цветан Драгомиров Банков
5. Петър Йозов Петров
Видин
1. Ангел Жеков Георгиев
Враца
1. Станислав Пламенов Стаменов
2. Емил Иванов Христов
Габрово
1. Петко Бориславов Ганчев
2. Йордан Георгиев Николов
Добрич
1. Костадин Тодоров Костадинов
2. Траян Красимиров Димитров
3. Константина Венциславова Петрова
Кърджали
1. Николай Красимиров Мирев
Кюстендил
1. Бойко Георгиев Никифоров
2. Иво Георгиев Русчев
Ловеч
1. Стефана Илиева Веселинова
2. Мария Иванова Петкова
3. Галина Кирилова Кирилова
4. Мирослав Цветанов Христов
5. Илонка Иванова Пешакова
Монтана
1. Емил Иванов Христов
2. Стилияна Емилова Тодорова
3. Маргарита Валентинова Близнакова
Пазарджик
1. Бойко Александров Младенов
2. Христо Георгиев Куфов
Перник
1. Димо Георгиев Дренчев
2. Иво Георгиев Русчев
Плевен
1. Стела Димитрова Ангелова-Банкова
2. Огнян Драгомиров Иванов
3. Бойко Георгиев Никифоров
Пловдив
1. Минчо Христов Куминев
2. Анна Веселинова Пенкова
3. Боян Христов Вълканов
Пловдив Област
1. Христо Георгиев Куфов
2. Боян Христов Вълканов
Разград
1. Ивайло Иванов Хъневски
2. Николай Руменов Гочев
3. Галя Атанасова Петрова
Русе
1. Николай Кръстев Костадинов
2. Мартин Милков Друмев
3. Даниела Стоянова Костадинова
Силистра
1. Марин Руменов Николов
2. Велислав Руменов Христов
3. Денислав Колев Денев
Сливен
1. Константина Венциславова Петрова
2. Стойчо Митков Александров
3. Стоян Спасов Старипавлов
Смолян
1. Светослав Тодоров Тодоров
2. Никола Ангелов Димитров
София 23
1. Николай Георгиев Дренчев
2. Огнян Драгомиров Иванов
3. Боян Младенов Захариев
София 24
1. Стела Димитрова Ангелова-Банкова
2. Николай Георгиев Дренчев
3. Александър Димитров Арангелов
София 25
1. Минчо Христов Куминев
2. Бойко Александров Младенов
3. Трифон Илиев Димитров
София Област
1. Анна Веселинова Пенкова
2. Димо Георгиев Дренчев
3. Александър Димитров Арангелов
Стара Загора
1. Пламен Панайотов Пасков
2. Пламена Христова Ангелова
3. Тихомир Калинов Калинов
Търговище
1. Рали Христов Ралев
2. Георги Ангелов Георгиев
Хасково
1. Пламен Панайотов Пасков
2. Тихомир Калинов Калинов
3. Райна Русева Ангелова
4. Едуард Цветков Недков
Шумен
1. Мирослав Драгнев Тодоров
2. Ивалина Веселинова Денева
3. Красен Георгиев Калчев
Ямбол
1. Никола Ангелов Димитров
2. Светослав Тодоров Тодоров
Кандидатски листи на КП Движение Да България (Зелените, Деос) в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Веселин Йорданов Калановски
2. Александър Динов Кьосев
3. Наталия Петрова Димитрова – Попова
4. Александър Пламенов Кръстев
5. Андрей Николаев Ковачев
6. Иван Ангелов Иванов
7. Красимир Стефанов Спириев
8. Янко Василев Неделчев
Бургас
1. Велизар Матеев Шаламанов
2. Даниела Стоянова Божинова
3. Теодор Стойчев Михайлов
4. Павел Рафаилов Златаров
5. Пламен Димитров Пенчев
6. Николай Емилов Христов
7. Данаил Димитров Недялков
8. Константин Атанасов Костадинов
9. Павлина Илиева Кушалиева
Варна
1. Антоанета Димитрова Цонева
2. Славена Лазарова Панайотова
3. Вера Димитрова Асенова
4. Илиян Иванов Илиев
5. Мартен Мартинов Демирев
6. Цанко Руменов Арабаджиев
7. Емилия Боянова Балчева
8. Нелко Георгиев Начев
9. Милен Николаев Славов
10. Катюша Димитрова Тунева-Банкова
11. Йордан Панайотов Филчев
12. Жени Димитрова Калчева
13. Николай Николаев Рачински
Велико Търново
1. Дончо Иванов Бораджиев
2. Калоян Красимиров Костадинов
3. Тодор Йорданов Тодоров
4. Мария Валентинова Офицерова
5. Константин Иванов Динков
6. Венцислав Николов Михайлов
7. Бойка Маринова Анчева
8. Юлия Руменова Величкова
9. Александър Пламенов Кръстев
10. Боряна Димитрова Хрисимова
11. Калоян Милков Янков
Видин
1. Боряна Богданова Мусева
2. Филип Величков Йонов
3. Димитър Иванов Димитров
4. Димитър Огнянов Симов
5. Емил Иванов Каменов
6. Калин Ангелов Станков
7. Димитър Любенов Нинов
8. Калин Апостолов Ангелов
Враца
1. Веселин Йорданов Калановски
2. Кирил Руменов Русев
3. Милен Благоев Стоянов
4. Миряна Георгиева Захариева
5. Анна Бориславова Пелова
6. Николай Румянов Николов
7. Андрей Николаев Ковачев
Габрово
1. Александър Кръстинов Македонски
2. Свилен Георгиев Ноев
3. Петър Пламенов Кърджилов
4. Деян Василев Мотов
Добрич
1. Ивайло Николаев Мирчев
2. Христиан Йорданов Йорданов
3. Йордан Иванов Йорданов
4. Нели Стаменова Начева
5. Мими Стайкова Куртева
6. Владимир Бориславов Лафазански
7. Надежда Костова Пампорова
8. Петко Димитров Цветков
Кърджали
1. Пламен Иванов Даракчиев
2. Тома Георгиев Белев
3. Николай Янков Сиджимов
Кюстендил
1. Любомир Иванов Авджийски
2. Иво Николов Ников
3. Кирил Руменов Русев
4. Валери Георгиев Леков
5. Славейка Асенова Христова
6. Любомир Евгениев Иванов
7. Димитър Захариев Нешев
8. Градимир Дойчев Йовчев
Ловеч
1. Мариан Весков Маринов
2. Генади Маринов Дишев
3. Мирослав Василев Йонков
4. Георги Антонов Антонов
Монтана
1. Мирослав Людмилов Тодоров
2. Петко Димитров Цветков
Пазарджик
1. Венцислав Кирилов Трифонов
2. Иван Георгиев Велов
3. Александър Александров Пелев
4. Пламен Иванов Даракчиев
5. Иглика Иванова Иванова
6. Мария Славчева Карвър
7. Емилиян Веселинов Живков
8. Здравко Милчев Минчев
Перник
1. Вихрен Георгиев Матев
2. Албена Симеонова Върбанова
3. Илиан Антонов Кутев
4. Младелин Сашев Димитров
5. Марин Михайлов Георгиев
6. Деница Петрова Кандиларова
7. Аделина Тодорова Иванова
8. Владимир Николаев Русев
Плевен
1. Албена Симеонова Върбанова
2. Георги Милианов Данов
3. Борислав Иванов Ботев
Пловдив
1. Христо Любомиров Иванов
2. Никола Велизариев Вълчанов
3. Петкана Георгиева Бакалова
4. Донка Вескова Дойчева-Попова
5. Веселина Стефанова Александрова
6. Заличен
7. Милена Иванова Найденова
8. Георги Румянов Стойчев
9. Добромира Иванова Григорова
10. Веселка Петрова Христамян
11. Петър Атанасов Пейчинов
12. Манол Костадинов Пейков
Пловдив Област
1. Велизар Матеев Шаламанов
2. Петър Атанасов Пейчинов
3. Николай Иванов Кирков
4. Константин Атанасов Костадинов
5. Андрей Христов Ралев
6. Никола Василев Йорданов
Разград
1. Надежда Георгиева Йорданова
2. Мариян Руменов Христов
3. Пламен Богомилов Ангелов
4. Надежда Друмева Бобчева
5. Георги Мирославов Момчев
Русе
1. Николай Василев Влаеско
2. Теменужка Миланова Козарева
3. Младен Петров Минков
4. Венелин Стойков Ангелов
5. Анатоли Петров Казаков
6. Заличен
7. Михаил Руменов Михов
8. Юнал Ибрахим Ибрям
9. Емилиян Маринов Енев
Силистра
1. Златко Стефанов Куртев
2. Мирослав Иванов Минчев
3. Надежда Друмева Бобчева
4. Христо Жоров Иванов
5. Георги Мирославов Момчев
6. Йордан Стоянов Куцаров
Сливен
1. Ренета Петрова Томова
2. Николай Янков Сиджимов
3. Руслан Йорданов Кънев
4. Биляна Любомирова Русева
5. Михаил Христов Боев
6. Енчо Иванов Динев
7. Цветина Георгиева Тодорова
8. Дарина Минкова Петрова
Смолян
1. Александър Димитров Дунчев
2. Андрей Христов Ралев
София 23
1. Антоанета Димитрова Цонева
2. Александър Динов Кьосев
3. Надежда Георгиева Йорданова
4. Виктор Стоянов Стоянов
5. Вера Димитрова Асенова
6. Свилен Георгиев Ноев
7. Борислав Димитров Сандов
8. Емил Джауад Джасим
9. Ива Маринова Бонева
10. Анелия Дудова Динова
11. Стоян Георгиев Михайлов
12. Адриан Найденов Илиев
13. Теодор Кръстев Лулчев
14. Татяна Петрова Иванова
15. Васил Костадинов Гюров
16. Борис Димитров Вунчев
17. Здравка Йорданова Йорданова
18. Владислав Панчев Панев
19. Александра Андреева Соскова
20. Александър Драгомиров Петров
21. Чавдар Радославов Арсов
22. Александър Александров Пелев
София 24
1. Стефан Любомиров Тафров
2. Емил Александров Георгиев
3. Ивайло Николаев Мирчев
4. Атанас Владиславов Славов
5. Антонина Минчева Душева
6. Адела Валери Качаунова
7. Тома Георгиев Белев
8. Мария Йорданова Ангелова
9. Мария Любомирова Кавлакова
10. Даниел Михайлов Неделчев
11. Ива Маринова Бонева
12. Александър Вилиянов Топузов
13. Катина Пенева Железова
14. Елена Симеонова Николова – Хаджигенова
15. Калин Апостолов Ангелов
16. Петър Йорданов Василев
17. Марта Христова Джалева
София 25
1. Христо Любомиров Иванов
2. Зарица Георгиева Динкова
3. Боряна Богданова Мусева
4. Любомир Иванов Авджийски
5. Александър Димитров Дунчев
6. Михаил Детелинов Паргов
7. Борил Любомиров Гуринов
8. Иван Велков Велков
9. Момчил Иванов Якимов
10. Ивайло Стефанов Попов
11. Петър Пламенов Кърджилов
12. Георги Станимиров Няголов
13. Иван Василев Матов
14. Николай-Емил Николов Шопов
15. Елка Димитрова Божкова
16. Виктор Стефанов Лилов
София Област
1. Борислав Димитров Сандов
2. Миряна Георгиева Захариева
3. Павел Борисов Николов
4. Здравка Йорданова Йорданова
5. Бойко Бойков Недялков
6. Александър Василев Тодоров
7. Наталия Миткова Цекова
8. Аглика Илиева Крушовенска
9. Здравко Минов Лесичков
10. Петър Йорданов Василев
11. Ивайло Александров Йосифов
12. Варужан Вартан Апелян
Стара Загора
1. Станислав Боянов Тодоров
2. Атанас Владиславов Славов
3. Заличен
4. Стефан Ивов Стефанов
5. Димитър Антонов Калдамуков
6. Ивайло Тончев Тончев
7. Младен Димитров Диков
8. Лора Огнянова Георгиева-Матеева
9. Антонина Минчева Душева
10. Александър Евгениев Сандев
11. Николай Сотиров Колев
Търговище
1. Анатоли Петров Казаков
2. Димитър Антонов Калдамуков
3. Михаил Руменов Михов
4. Мариян Руменов Христов
Хасково
1. Владислав Панчев Панев
2. Иван Даниелов Господинов
3. Иван Христов Стойчев
4. Симон Френгюл Зенопян
5. Иван Филипов Ванчев
6. Димитър Ивов Инджов
7. Красимир Димитров Вълев
8. Димитър Константинов Иванов
9. Живко Николов Николов
10. Диана Илиева Деевска
Шумен
1. Филип Иванов Трифонов
2. Ивайло Огнянов Ганчев
3. Илиян Иванов Илиев
4. Благой Бойчев Бойчев
5. Младелин Сашев Димитров
Ямбол
1. Данаил Димитров Недялков
2. Николай Емилов Христов
3. Веселка Петрова Христамян
4. Димитър Първанов Димитров
Кандидатски листи на Обединени патриоти - НФСБ, Атака, ВМРО в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Атанас Славчев Стоянов
2. Петко Илиев Събев
3. Илиан Сашов Тодоров
4. Стоян Радков Божинов
5. Илия Спасов Янев
6. Георги Борисов Ковачки
7. Георги Ванчев Васев
8. Георги Василев Цветанов
9. Николай Георгиев Щерев
10. Теодора Кирилова Мичева
11. Васил Димитров Христов
Бургас
1. Валери Симеонов Симеонов
2. Христиан Радев Митев
3. Йордан Апостолов Апостолов
4. Георги Петров Дракалиев
5. Иван Георгиев Иванов
6. Бойко Георгиев Миразчийски
7. Николай Георгиев Стоянов
8. Александър Руменов Пръвчев
9. Ангел Димитров Божидаров
10. Веселин Ангелов Лафчиев
11. Радко Пенчев Радев
12. Иван Стоянов Кузманов
13. Георги Неделчев Колев
14. Величка Димитрова Тодорова
Варна
1. Валентин Кирилов Касабов
2. Николай Веселинов Александров
3. Иво Колев Пазарджиев
4. Георги Александров Александров
5. Цветомир Красимиров Грънчаров
6. Живко Николаев Костадинов
7. Стелян Христов Любославов
8. Живка Койчева Костова
9. Петър Йотов Николов
10. Татяна Петрова Димитрова
11. Димитър Красимиров Минчев
12. Йордан Райков Йорданов
13. Добри Добрев Добрев
14. Даниела Михайлова Николова
15. Даниела Димитрова Панова-Пенкова
Велико Търново
1. Милен Василев Михов
2. Иван Тодоров Димитров
3. Ивайло Георгиев Атанасов
4. Кирил Асенов Кирилов
5. Огнян Петров Георгиев
6. Тервел Димитров Марчев
7. Йордан Тодоров Грозданов
8. Георги Михайлов Сенгалевич
Видин
1. Росен Живков Иванов
2. Йордан Василев Йорданов
3. Емил Тодоров Лилов
4. Силвия Иванова Жекова
Враца
1. Красимир Илиев Богданов
2. Светлин Генадиев Стойков
3. Спас Николов Спасов
4. Робертино Тодоров Маринов
5. Радослав Илиев Маринов
6. Елена Цветанова Петрова
Габрово
1. Борис Вангелов Борисов
2. Росен Иванов Цветков
3. Владко Серафимов Борисов
4. Силвия Кръстева Кръстева
5. Радостина Христова Христова
6. Апостол Тотев Матев
7. Ангел Чавдаров Джамбазки
Добрич
1. Йордан Илиев Йорданов
2. Валентина Димова Марчева
3. Атанас Генчев Атанасов
4. Атанас Илиев Атанасов
5. Валентин Милев Вълчанов
6. Георги Стойчев Йорданов
Кърджали
1. Христо Евгениев Деянов
2. Георги Николов Чичев
3. Иван Дечков Зафиров
4. Ирина Ангелова Мухтарова
5. Христина Кралева Георгиева
Кюстендил
1. Илиан Сашов Тодоров
2. Георги Петков Петров
3. Николай Христов Чачов
4. Райчо Димитров Цветин
5. Мартин Каменов Габровски
Ловеч
1. Петър Николаев Николов
2. Детелина Димитрова Сотирова
3. Иван Цанов Иванов
4. Янислав Цветанов Цанков
5. Боян Тончев Владовски
Монтана
1. Адриан Христов Асенов
2. Емилиан Гошов Симеонов
3. Божидар Георгиев Костадинов
4. Камен Иванов Борисов
5. Тоника Серьожова Вълкова
Пазарджик
1. Станислав Тодоров Станилов
2. Стефан Иванов Балабанов
3. Благо Атанасов Петров
4. Красимир Георгиев Първанов
5. Александър Иванов Гагов
6. Петър Ганчев Горчев
7. Георги Михайлов Сенгалевич
8. Георги Димитров Коприщенов
9. Иван Савов Андров
Перник
1. Георги Василев Манев
2. Румен Атанасов Ваташки
3. Иличо Бориславов Йорданов
4. Васил Цветков Павлов
Плевен
1. Красимир Дончев Каракачанов
2. Николай Николов Маринов
3. Адриан Христов Асенов
4. Калин Николов Поповски
5. Людмил Асенов Евтимов
6. Илиан Андреев Беров
7. Ивайло Иванов Христов
8. Иво Градев Георгиев
9. Силвия Владимирова Иванова
Пловдив
1. Славчо Стоев Атанасов
2. Александър Маиров Сиди
3. Димитър Петков Керин
4. Костадин Иванов Гаров
5. Александър Костадинов Пецов
6. Михаил Георгиев Казанджиев
7. Илко Матов Илиев
8. Павел Рангелов Милушев
9. Даниела Тонкова Кинова
10. Слави Василев Георгиев
11. Камен Василев Христов
Пловдив Област
1. Борис Янков Ячев
2. Магдалена Ламбова Ташева
3. Георги Андонов Какалов
4. Андон Боянов Андонов
5. Иван Чонов Чонов
6. Светлозар Аргиров Янков
7. Делчо Костадинов Динков
8. Славка Георгиева Диманова
9. Илия Запрянов Дребчев
10. Георги Димитров Димитров
11. Димитър Генчев Димитров
Разград
1. Димитър Николов Димитров
2. Георги Димитров Георгиев
3. Евгени Гутев Драганов
4. Стефан Савов Хаджистанчев
Русе
1. Искрен Василев Веселинов
2. Любомир Владимиров Владимиров
3. Атанас Стоянов Барбуков
4. Галин Тодоров Григоров
5. Мирослав Петров Славчев
6. Иван Георгиев Иванов
7. Иван Георгиев Гьоков
8. Даниел Тодоров Николов
Силистра
1. Александър Николаев Сабанов
2. Йордан Атанасов Ковачев
3. Димчо Нейков Кьосев
4. Веселин Георгиев Георгиев
Сливен
1. Петър Христов Петров
2. Георги Иванов Георгиев
3. Стоян Стаматов Пенев
4. Доброслав Иванов Иванов
5. Анчо Василев Минков
Смолян
1. Владимир Стаменов Гърбелов
2. Борислав Костадинов Киряков
3. Христо Костадинов Камишев
4. Данчо Живков Александров
София 23
1. Валери Симеонов Симеонов
2. Миглена Дойкова Александрова
3. Петър Александров Харалампиев
4. Мария Йорданова Цветкова
5. Кристиян Роберт Димитров
6. Михаил Иванов Петров
7. Венера Божидарова Тодорова
8. Десислав Славов Чуколов
9. Владимир Андреев Тодоров
10. Манол Петров Станков
11. Станил Станиславов Станилов
12. Стефан Лазаров Лалов
13. Красимир Драганов Зарев
14. Иван Тодоров Димитров
15. Марина Маринова Проданова
16. Борислав Панайотов Неделков
София 24
1. Юлиан Кръстев Ангелов
2. Султанка Димитрова Петрова
3. Николай Симеонов Малинов
4. Венцислав Ангелов Тоцев
5. Одисей Спиридонов Спасов
6. Ради Николов Стоянов
7. Стоян Цонев Стоянов
8. Васил Светославов Христов
9. Станил Станиславов Станилов
10. Красимир Иванов Димитров
11. Красимир Дончев Каракачанов
12. Миглена Дойкова Александрова
13. Денчо Иванов Балев
14. Ангел Чавдаров Джамбазки
София 25
1. Десислав Славов Чуколов
2. Георги Колев Колев
3. Владимир Веселинов Митов
4. Петър Николаев Николов
5. Николай Иванов Божков
6. Огнян Костов Кронев
7. Явор Божилов Нотев
8. Николай Петров Марков
9. Бранимира Георгиева Велчева
10. Кристиян Роберт Димитров
11. Яница Калинова Янкова
12. Цветан Петков Александров
13. Ради Николов Стоянов
14. Румен Михайлов Соколов
София Област
1. Явор Божилов Нотев
2. Павлин Иванов Цветков
3. Богомил Емилов Бранков
4. Боян Рангелов Боянов
5. Анелия Недялкова Велева
6. Николай Андреев Борисов
7. Цеца Христова Боцова
8. Димитър Леков Маринов
Стара Загора
1. Маргарита Николаева Николова
2. Антон Димов Андонов
3. Гергана Величкова Микова
4. Михаил Петров Михайлов
5. Георги Янев Стойков
6. Пламен Енчев Енев
7. Иван Стоилов Къндров
8. Красимир Симеонов Червилов
9. Ива Веселинова Моллова
10. Галин Динков Добрев
11. Николай Величков Марков
Търговище
1. Георги Петров Дракалиев
2. Христо Иванов Радев
3. Сашо Георгиев Йорданов
4. Антоанета Георгиева Стоянова
Хасково
1. Павел Димитров Шопов
2. Кръстьо Атанасов Кръстев
3. Николай Делчев Георгиев
4. Деяна Лозкова Димитрова
5. Георги Василев Манев
6. Недялка Тошкова Иванова
7. Ангел Николов Божинов
8. Хараламби Севов Мочев
Шумен
1. Емил Димитров Симеонов
2. Наталия Петрова Стефанова
3. Добрин Райков Чайлев
4. Деан Стоянов Станчев
5. Румен Стоянов Русев
6. Борис Белчев Николов
Ямбол
1. Волен Николов Сидеров
2. Мария Йорданова Цветкова
3. Боряна Станева Стоянова
4. Кръстьо Панайотов Петров
Кандидатски листи на КОЙ - Българската левица и Зелена партия в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Иван Герасимов Петрински
2. Атанас Тодоров Манушкин
3. Татяна Панайотова Ваклинова
4. Димитринка Йорданова Томова
5. Димитрина Траянова Боева
Бургас
1. Светозар Стоянов Съев
2. Иво Цветанов Лазаров
3. Георги Любомиров Желязков
4. Красимир Иванов Гинов
5. Димитрина Траянова Боева
Варна
1. Найден Тодев Найденов
2. Нейчо Стоянов Нейчев
3. Янко Илиев Стоянов
4. Арменак Ованез Хачикян
5. Антон Великов Антонов
6. Иво Великов Иванов
7. Милчо Георгиев Михайлов
8. Мария Петрова Стоименова
9. Данаил Желязков Иванов
10. Милен Василев Събев
11. Димитър Николов Латровалиев
12. Музафер Джевдетова Шабанова
Велико Търново
1. Ермак Тодоров Димов
2. Ружка Велчева Василева
3. Стефка Бойнова Рашкова
4. Пенка Георгиева Харизанова
Видин
1. Тошко Витанов Тодоров
2. Цветана Петкова Дакова
3. Венцислав Еленков Димитров
4. Камелия Еленкова Димитрова
5. Албена Георгиева Александрова
6. Илина Георгиева Йонова
7. Борислав Стоянов Милков
Враца
1. Искрен Валериев Дилов
2. Димитър Георгиев Господинов
3. Димитрина Петрова Бачийска
4. Тодор Ангелов Николов
Габрово
1. Румяна Ганчева Колева
2. Ружка Велчева Василева
3. Максим Генов Велков
Добрич
1. Поля Лъчезарева Ванова-Бонева
2. Цонка Енева Тодорова
3. Димитър Йорданов Желязков
4. Йорданка Стефанова Бонзова
5. Марина Николова Цанева
Кърджали
1. Васил Николов Попов
2. Заличен
3. Митко Кирилов Уручев
Кюстендил
1. Емил Желев Димитров
2. Атанас Янакиев Тодоров
3. Нонка Минкова Вълкова
Ловеч
1. Йордан Владов Кръстев
2. Пантелей Георгиев Кочорапов
3. Татяна Панайотова Ваклинова
Монтана
1. Васко Петров Иванов
2. Петко Маринов Джуджев
3. Божидар Стефанов Александров
Пазарджик
1. Стамен Нинов Стаменов
2. Любена Миткова Начева-Григорова
3. Иван Герасимов Петрински
4. Боряна Маринова Тричкова
Перник
1. Николай Любомиров Радулов
2. Методи Валентинов Джамалов
3. Любомир Христов Василев
4. Георги Петков Манолов
Плевен
1. Ирина Петкова Алексова
2. Мартин Пъшев Иванов
3. Заличен
4. Бойчо Кирилов Теофилов
Пловдив
1. Александър Борисов Благоев
2. Боряна Маринова Тричкова
3. Ермак Тодоров Димов
4. Мария Христова Герина
5. Тенчо Николаев Узунов
6. Георги Ангелов Боршуков
7. Катя Янчева Георгиева
Пловдив Област
1. Александър Борисов Благоев
2. Тенчо Николаев Узунов
3. Мария Христова Герина
4. Иво Цветанов Лазаров
5. Катя Янчева Георгиева
Разград
1. Снежана Иванова Желязкова
2. Галина Савчева Димитрова
3. Хортензия Валентинова Кънчева
4. Вергиния Василева Костадинова
5. Тодор Николаев Цонев
Русе
1. Мирослав Николаев Станчев
2. Мариян Йорданов Димитров
3. Стефан Илиев Василев
4. Йосиф Божков Георгиев
5. Анелия Христова Стоянова
6. Петър Георгиев Владев
7. Пламен Ивов Георгиев
8. Деница Ванева Йорданова
9. Иво Савов Узунов
10. Рафаил Антонов Арабаджийски
11. Михаил Розинов Кръстев
12. Иван Йорданов Иванов
13. Стефан Александров Александров
14. Галина Маринова Маринова
15. Миглена Тодорова Велева
16. Мариана Румянова Костадинова
Силистра
1. Васил Николов Попов
2. Цветана Петкова Дакова
3. Огнян Славчев Цветков
Сливен
1. Ваня Васкова Тодорова
2. Милен Живков Жечев
3. Константин Цветанов Петров
4. Митко Енчев Димитров
5. Лидия Иванова Караиванова – Димитрова
6. Росица Стойчева Митева
7. Стойчо Митев Стойчев
Смолян
1. Митко Енчев Димитров
2. Сийка Чудомирова Найденова
3. Димитър Любчов Геров
4. Огнян Славчев Цветков
София 23
1. Маргарита Милева Милева
2. Васко Петров Иванов
3. Пантелей Георгиев Кочорапов
4. Катя Стоянова Монева
5. Петър Евтимов Евтимов
6. Максим Генов Велков
7. Петър Кинов Станоев
8. Светла Борисова Размова
9. Галина Савчева Димитрова
София 24
1. Светозар Стоянов Съев
2. Петко Маринов Джуджев
3. Йордан Владов Кръстев
4. Димитър Любчов Геров
5. Красимир Иванов Гинов
6. Атанас Тодоров Манушкин
7. Константин Цветанов Петров
8. Димитрина Петрова Бачийска
9. Георги Петков Манолов
10. Тодорка Тодорова Герова
11. Сийка Чудомирова Найденова
София 25
1. Добри Милчев Божилов
2. Пенка Георгиева Харизанова
3. Захари Йорданов Килев
4. Мартин Пъшев Иванов
5. Христиан Тонев Дойчев
6. Атанаска Христова Георгиева
7. Любена Миткова Начева-Григорова
8. Веселка Христова Стефанова
9. Ирина Петкова Алексова
10. Елена Тодорова Василева
11. Ангелина Райчева Митева
София Област
1. Тошко Витанов Тодоров
2. Георги Ангелов Боршуков
3. Божидар Стефанов Александров
4. Георги Любомиров Желязков
5. Маргарита Богданова Живкова
6. Ирина Стоянова Петрова
7. Стоян Трендафилов Миланов
8. Тодорка Тодорова Герова
9. Нонка Минкова Вълкова
Стара Загора
1. Стамен Нинов Стаменов
2. Бойчо Кирилов Теофилов
3. Милен Василев Събев
Търговище
1. Александър Панайотов Каракачанов
2. Лидия Иванова Караиванова-Димитрова
3. Тодор Николаев Цонев
4. Георги Любомиров Иванов
Хасково
1. Добри Милчев Божилов
2. Атанас Янакиев Тодоров
3. Методи Валентинов Джамалов
Шумен
1. Александър Панайотов Каракачанов
2. Димитринка Йорданова Томова
3. Вергиния Василева Костадинова
4. Теменужка Любенова Уручева
Ямбол
1. Георги Любомиров Иванов
2. Румяна Антонова Пеева
3. Станислав Христов Запрянов
Кандидатски листи на ПП Национална републиканска партия в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Коста Бонев Костов
2. Иво Иванов Ангелов
Бургас
1. Валери Венциславов Димитров
2. Тодор Николаев Абаджиев
3. Десислава Ценкова Димитрова
Варна
1. Пламен Димитров Ямболов
2. Надка Данчева Йонова
3. Борис Иванов Калайджиев
4. Стоян Денев Стоянов
5. Костадин Ангелов Костадинов
6. Мая Димитрова Стефанова
7. Диян Радев Радев
8. Емилия Асенова Кирова
9. Тодор Жеков Тодоров
10. Тодорка Николаева Вучкович
11. Даниел Атанасов Тенев
12. Петя Минчева Баракова
13. Боян Росенов Боянов
14. Звездалина Стоянова Боева
15. Жечо Иванов Желев
16. Надежда Димчева Ласкова
17. Николай Христов Иванов
Велико Търново
1. Стефан Николов Стоянов
2. Надка Георгиева Ненова
3. Тотю Рашков Тотев
4. Мариета Генчева Петрова
5. Цветомира Кирилова Йорданова
6. Елка Йорданова Методиева
7. Милен Илиев Карловски
Видин
1. Диана Гервасова Димитрова
2. Росен Любомиров Иванов
3. Филип Илиянов Филипов
Враца
1. Цецко Борисов Илиев
2. Васил Владимиров Костадинов
3. Венцислав Георгиев Георгиев
4. Русанка Антова Койнарска
5. Младен Александров Младенов
Габрово
1. Мария Атанасова Цветкова
2. Зарка Дончева Маринова
3. Величка Иванова Ковачева
4. Мая Симеонова Иванова
Добрич
Няма регистрирани кандидати.
Кърджали
Няма регистрирани кандидати.
Кюстендил
1. Коста Бонев Костов
2. Иво Иванов Ангелов
Ловеч
Няма регистрирани кандидати.
Монтана
1. Венцислав Георгиев Георгиев
2. Русанка Антова Койнарска
3. Васил Владимиров Костадинов
4. Цецко Борисов Илиев
Пазарджик
1. Пламен Йорданов Тодоров
2. Свилен Николов Момчилов
3. Стефан Георгиев Стоянов
4. Станой Александров Станчев
5. Стефан Димитров Русчуков
6. Вили Цонева Георгиева
Перник
1. Росен Любомиров Иванов
2. Велка Василева Харизанова
3. Силвия Бонева Райчева
4. Красимира Йорданова Лозанова
Плевен
1. Цветан Кунов Кунов
2. Калоян Цветанов Кунов
3. Иван Мичов Иванов
4. Величко Василев Мотов
5. Русанка Маринова Мотова
6. Пламен Иванов Атанасов
Пловдив
1. Живко Делчев Делчев
2. Детелина Иванова Делчева
3. Цветелина Сашкова Стоянова
4. Ивайло Йорданов Тодоров
5. Миглена Димитрова Стоянова
6. Пламен Йорданов Тодоров
7. Свилен Николов Момчилов
Пловдив Област
1. Стефан Георгиев Стоянов
2. Станой Александров Станчев
3. Стефан Димитров Русчуков
4. Вили Цонева Георгиева
5. Николай Цветанов Цветков
6. Николай Стоянов Коев
7. Албена Благоева Попова
Разград
1. Андрей Томанов Рафаилов
2. Валентина Живкова Пенева
Русе
1. Никола Стоянов Стоянов
2. Мирослав Христов Кирилов
3. Неделчо Колев Неделчев
4. Стефан Георгиев Габровски
5. Петър Стоянов Стоянов
6. Ивета Симеонова Рекинова
7. Милко Живков Петков
8. Ясен Робертов Енчев
Силистра
1. Неделчо Колев Неделчев
2. Вася Константинова Колева
3. Ивета Симеонова Рекинова
4. Петър Стоянов Стоянов
5. Милко Живков Петков
6. Цветелина Сашкова Стоянова
7. Мирослав Христов Кирилов
8. Никола Стоянов Стоянов
Сливен
1. Валери Венциславов Димитров
2. Стоян Димитров Вълев
Смолян
Няма регистрирани кандидати.
София 23
1. Лидия Петева Хаджиева
2. Мариана Садевчова Маджарска
3. Петър Емилов Колев
4. Николай Стоянов Коев
5. Бранимир Кирилов Аслански
6. Ивайло Първанов Илиев
7. Явор Атанасов Атанасов
8. Николай Стефанов Янев
София 24
1. Николай Цветанов Цветков
2. Ангел Кирилов Топчийски
3. Велислава Петкова Петкова
4. Полина Любомирова Декова
5. Пламен Ангелов Борисов
6. Илияна Лазарова Хаджиева
София 25
1. Младен Александров Младенов
2. Климент Николаев Шопов
3. Диана Гервасова Димитрова
4. Теодор Михайлов Николов
5. Филип Илиянов Филипов
6. Петър Даниелов Конов
7. Александър Петков Гунев
София Област
1. Станислав Иванов Косаков
2. Велислава Петкова Петкова
3. Пенка Стоянова Иванова
4. Полина Любомирова Декова
5. Дария Илиева Захариева
6. Радослав Борисов Андонов
Стара Загора
1. Живко Делчев Делчев
2. Детелина Иванова Делчева
3. Стоил Петров Кайряков
4. Калоян Денков Господинов
Търговище
1. Александър Славчев Захариев
2. Тенчо Койчев Димов
3. Юлиян Иванов Николов
Хасково
1. Пламен Димитров Ямболов
2. Стоил Петров Кайряков
3. Калоян Денков Господинов
4. Миглена Димитрова Стоянова
5. Петьо Анастасов Хаджиев
6. Николина Тодорова Тодорова
7. Албена Благоева Попова
Шумен
1. Тенчо Койчев Димов
2. Александър Славчев Захариев
3. Юлиян Иванов Николов
4. Валентина Живкова Пенева
Ямбол
1. Тодор Николаев Абаджиев
2. Христо Димчев Христов
Кандидатски листи на Българско национално обединение в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Владимир Николов Живков
2. Тинка Василева Цуцуманова
3. Милен Стоянов Киранчев
4. Цветанка Борисова Коева
5. Владимир Миланов Георгиев
6. Теодор Николаев Георгиев
7. Заличен
8. Христо Николов Бачев
Бургас
1. Ваня Христова Перпелиева
2. Владимир Сашков Иванов
3. Веселина Янкова Котавова
4. Наталия Николова Тодорова
Варна
1. Пламен Любомиров Вукадинов
2. Борян Железов Дончев
3. Светозар Маринов Иванов
4. Янчо Янчов Таков
Велико Търново
1. Елена Боримирова Караславова
2. Радослав Петров Петров
Видин
1. Красен Бойков Петров
2. Цветанка Борисова Коева
3. Ралица Евгениева Белчева
4. Елица Константинова Спирова
Враца
1. Янчо Янчов Таков
2. Красимир Георгиев Босолов
3. Поля Розенова Димитрова
4. Лора Кирилова Пейчева
5. Славка Тодорова Атанасова
6. Красен Бойков Петров
7. Ралица Евгениева Белчева
8. Иван Пламенов Атанасов
Габрово
1. Радослав Петров Петров
2. Красимира Иванова Байчева
3. Петко Илиев Маринов
4. Николай Иванов Николов
Добрич
1. Татяна Иванова Попова
2. Емил Емилов Иванов
3. Елица Константинова Спирова
4. Борислав Иванов Братоев
Кърджали
1. Лина Бойчинова Болчинова
2. Петко Николов Котов
3. Емил Емилов Иванов
4. Илия Георгиев Ранчев
Кюстендил
1. Георги Иванов Георгиев
2. Йонка Младенова Величкова-Георгиева
3. Теодора Николаева Атанасова
Ловеч
1. Васил Николаев Петев
2. Татяна Иванова Попова
3. Силвия Петева Николова
4. Юлиян Петров Петров
Монтана
1. Христо Хариев Христов
2. Иван Пламенов Атанасов
3. Кристиян Пламенов Александров
Пазарджик
1. Александър Иванов Атанасов
2. Андрей Костадинов Георгиев
3. Димитър Владимиров Тодоринов
Перник
1. Ангел Петров Маринов
2. Георги Иванов Георгиев
3. Цветелин Иванов Маринов
Плевен
1. Цветелин Иванов Маринов
2. Поля Розенова Димитрова
Пловдив
1. Георги Стоянов Тодоров
2. Димитър Костадинов Славин
3. Рада Христова Дишкелева
4. Йорданка Пенева Стоянова
5. Лина Бойчинова Болчинова
6. Илия Георгиев Ранчев
Пловдив Област
1. Димитър Костадинов Славин
2. Рада Христова Дишкелева
3. Сара Али-Реза Ароу
4. Георги Стоянов Тодоров
Разград
1. Лазаринка Карамфилова Николова
2. Пламен Любомиров Вукадинов
Русе
1. Кремена Йорданова Михайлова
2. Александър Борисов Димитров
3. Камен Павлов Каменов
4. Иван Николов Николов
Силистра
1. Камен Павлов Каменов
2. Йордан Красимиров Гаврилов
3. Лазаринка Карамфилова Николова
4. Христина Емилова Борисова
Сливен
1. Заличен
2. Николай Захариев Говедаров
3. Красимира Илиева Атанасова
4. Александър Борисов Димитров
Смолян
1. Борян Железов Дончев
2. Станислав Георгиев Банков
3. Лилия Руменова Александрова
София 23
1. Янко Иванов Йончев
2. Васил Николаев Петев
3. Ганчо Костадинов Николов
4. Стоян Любомиров Буколски
5. Светослав Светозаров Пенчев
6. Светослав Иванов Гаврилов
7. Красимира Иванова Байчева
8. Милена Маринова Въчинска
9. Григор Стефанов Манчев
10. Даниел Богданов Йорданов
11. Валентин Асенов Николов
12. Александър Асенов Гончаров
13. Боян Николов Цонев
14. Пламен Нейков Нейков
15. Салваторе Цанов Банков
София 24
1. Георги Венелинов Георгиев
2. Деница Георгиева Сеферинова
3. Асен Огнянов Асенов
4. Григор Стефанов Манчев
5. Милена Маринова Въчинска
6. Борислав Емилов Венков
7. Валентин Асенов Николов
8. Орлин Божидаров Денчев
9. Александър Асенов Гончаров
10. Светослав Светозаров Пенчев
11. Светослав Иванов Гаврилов
12. Борислав Иванов Братоев
13. Даниел Богданов Йорданов
14. Силвия Петева Николова
15. Юлиян Петров Петров
София 25
1. Христо Хариев Христов
2. Ангел Петров Маринов
3. Николай Захариев Говедаров
4. Владимир Сашков Иванов
5. Борислав Емилов Венков
6. Орлин Божидаров Денчев
7. Мартин Славов Кехайов
8. Петко Николов Котов
9. Теодора Николаева Атанасова
10. Марио Сотиров Воденичаров
11. Станислава Руменова Стаменкова – Владимирова
София Област
1. Георги Венелинов Георгиев
2. Деница Георгиева Сеферинова
3. Йордан Красимиров Гаврилов
4. Валентин Асенов Христов
5. Ганчо Костадинов Николов
6. Сара Али-Реза Ароу
7. Здравко Ангелов Манчев
8. Георги Йорданов Милкин
9. Валентин Стилиянов Стоянов
10. Кристиян Пламенов Александров
11. Заличен
12. Йонка Младенова Величкова-Георгиева
13. Мартин Славов Кехайов
14. Лора Кирилова Пейчева
15. Марио Сотиров Воденичаров
16. Станислава Руменова Стаменкова-Владимирова
Стара Загора
1. Ваня Христова Перпелиева
2. Елена Боримирова Караславова
3. Петко Илиев Маринов
4. Светозар Маринов Иванов
5. Милен Стоянов Киранчев
Търговище
1. Красимира Илиева Атанасова
2. Асен Огнянов Асенов
Хасково
1. Валентин Асенов Христов
2. Стоян Любомиров Буколски
3. Станислав Георгиев Банков
Шумен
1. Йорданка Пенева Стоянова
2. Славка Тодорова Атанасова
Ямбол
1. Александър Иванов Атанасов
2. Наталия Николова Тодорова
3. Димитър Владимиров Тодоринов
Кандидатски листи на Реформаторски блок - Глас народен в многомандатните избирателни райони
Благоевград
1. Димитър Андреев Делчев
2. Вельо Атанасов Илиев
3. Анна Кирилова Бистричка
4. Ивайло Томов Христов
5. Катерина Стоянова Влахова
6. Андрей Костадинов Радонов
7. Стоян Николов Стоянов
8. Гергана Николаева Петкова
9. Костадин Стоянов Стоянов
10. Георги Лазаров Колчагов
11. Мариян Кирилов Трунгов
12. Елена Венциславова Еличина
13. Василка Атанасова Драчева
14. Иван Костадинов Докторов
15. Петко Митев Цонев
Бургас
1. Костадин Иванов Марков
2. Георги Митев Митев
3. Здравко Костов Костов
4. Васил Милтиядов Костадинов
5. Илиян Ганчев Ганев
6. Камелия Петкова Николова
7. Пенка Вълкова Георгиева
8. Илиана Димитрова Кенова
9. Цветомир Кирков Цветков
10. Румен Иванов Троев
11. Красимир Николов Коларов
12. Стайко Симеонов Симеонов
13. Иван Цанев Събев
14. Момчил Живков Томов
15. Дора Ончева Иванова
16. Веселка Йорданова Морфова
17. Стамен Димитров Стамов
18. Евгения Георгиева Дженезова
19. Живко Кирчев Георгиев
20. Неврие Хасан Мехмед
21. Борис Любомиров Събев
Варна
1. Найден Маринов Зеленогорски
2. Светослав Емилов Витков
3. Михаил Костов Парталозов
4. Желез Николов Железов
5. Боян Димитров Керемидчиев
6. Станислава Димитрова Станева
7. Мария Иванова Донева-Цветкова
8. Теменужка Христова Петрова
9. Антон Йорданов Тонев
10. Ефтим Василев Вълчев
11. Камен Красимиров Харизанов
12. Боян Асенов Георгиев
13. Албена Кръстева Димова
14. Кирил Георгиев Георгиев
15. Юлиян Иванов Стоянов
16. Ванилин Гавраилов Гавраилов
17. Георги Иванов Дяков
18. Станислав Фердинандов Димитров
19. Валентин Петров Станев
Велико Търново
1. Станислав Петров Благов
2. Ангел Василев Янчев
3. Мирослав Трифонов Маринов
4. Светла Недева Йорданова
5. Васил Божанов Трифонов
6. Ангел Костадинов Мусев
7. Ваньо Евгениев Шарков
8. Димитър Стефанов Конашев
9. Димитър Йорданов Кокаланов
10. Ненко Стефанов Нешков
11. Миглена Йорданова Цанева
12. Любен Николов Лалев
13. Красимир Тодоров Попов
14. Диана Николаева Кънчева
15. Анета Ивелинова Хаджиева
16. Петър Алексиев Гайдаров
Видин
1. Момчил Викторов Станков
2. Павел Димитров Паунов
3. Ивайло Цветанов Цеков
4. Иван Йорданов Хартарски
5. Пламена Каменова Александрова
6. Емил Борисов Йонов
7. Димитър Тончев Тонев
8. Наталия Красимирова Милкова
Враца
1. Явор Илиев Хайтов
2. Ирина Йорданова Иванова
3. Бенчо Владимиров Бенчев
4. Йордан Костадинов Тошев
5. Илчо Марков Илиев
6. Ивайло Димитров Иванов
7. Георги Венков Димитров
8. Искрен Красимиров Стефанов
9. Георги Цветанов Василев
10. Иглика Атанасова Сълковска
11. Павлин Иванов Коцев
12. Цветомир Кирилов Кръстев
Габрово
1. Жаклин Ваклуш Толева
2. Йордан Иванов Камбуров
3. Веселин Димитров Данчев
4. Илиян Георгиев Георгиев
5. Славчо Чавдаров Василев
6. Невян Иванов Иванов
7. Корнелия Петрова Мотова
Добрич
1. Настимир Ананиев Ананиев
2. Ангел Йорданов Ангелов
3. Силвия Севдалинова Колева
4. Нивелин Маринов Радичков
5. Александра Живкова Кирова
6. Георги Друмев Георгиев
7. Пламен Георгиев Парушев
8. Явор Иванов Милушев
9. Надежда Спасова Кирова
10. Дарина Костова Аргирова-Митева
Кърджали
1. Денислав Желев Генчев
2. Стоян Петков Георгиев
3. Нургюн Рамадан Мехмед
4. Михаела Михайлова Димитрова
5. Ирина Енева Минчева
6. Здравко Красимиров Кехайов
7. Десислава Пламенова Нейчева
8. Злати Здравков Карамфилов
9. Дарина Владимирова Павлова
10. Пламен Величков Кръстев
Кюстендил
1. Вергил Георгиев Кацов
2. Георги Василев Георгиев
3. Стоян Кирилов Стоянов
4. Ани Петрова Караджинова-Кьосева
5. Евгени Николаев Точев
6. Стефан Борисов Тачев
7. Владислав Венциславов Чанев
8. Александър Петров Иванов
Ловеч
1. Георги Николов Митев
2. Росен Маринов Костов
3. Любомир Стефанов Банчев
4. Владимир Лъчезаров Василев
5. Пламен Стефанов Койнов
6. Иван Донев Арабаджиев
Монтана
1. Борислав Любенов Великов
2. Иво Димитров Гигов
3. Красимир Божидаров Крумов
4. Петко Кирилов Петков
5. Вероника Илиева Григорова
6. Алекси Василев Алексов
7. Крум Цветков Крумов
8. Антони Владимиров Каравелски
9. Любомир Иванов Танков
10. Иван Красимиров Хумбаджиев
Пазарджик
1. Бойка Грозева Маринска
2. Димитър Любомиров Петков
3. Тодор Иванов Джамбов
4. Чавдар Стоянов Чавдаров
5. Веселин Олегов Попов
6. Габриела Запрянова Попова
7. Красимира Стоянова Паунова
8. Борис Георгиев Станков
9. Пею Василев Търпоманов
10. Николина Петрова Ангелова
11. Нур Емилова Капланова
12. Исмет Незиров Трампов
13. Христо Ангелов Цветанов
14. Лука Ненков Делийски
15. Любен Сотиров Тигалонов
16. Димитър Христов Герасимов
17. Нели Тодорова Серафимова
18. Малина Георгиева Консулова-Златева
Перник
1. Валентин Любенов Павлов
2. София Петкова Георгиева
3. Стефан Христов Маринов
4. Атанас Димитров Цвятков
5. Бойко Иванов Астатков
6. Александър Юлианов Александров
7. Адриан Валериев Симеонов
8. Димитър Андреев Делчев
Плевен
1. Найден Маринов Зеленогорски
2. Милчо Здравков Илиев
3. Мариана Петрова Лазарова-Иванова
4. Христо Ивайлов Таслаков
5. Начко Илиев Тоцев
6. Александър Владимиров Александров
7. Пепо Василев Петков
8. Петко Ивайлов Петков
9. Николай Атанасов Любенов
10. Валери Илиев Илиев
11. Валентин Йозов Калапиш
12. Дарин Величков Матов
13. Калин Йорданов Иванчев
Пловдив
1. Николай Нанков Ненчев
2. Румяна Богданова Толова
3. Велизар Радилов Дюлгеров
4. Никола Пейчев Хаджийски
5. Пенка Иванова Деведжиева
6. Красимир Владимиров Куцаров
7. Тодор Димитров Бозев
8. Божидар Стефанов Савов
9. Светлозар Георгиев Чичиков
10. Серафим Янкулов Александров
11. Тодор Александров Радев
12. Светослав Жеков Желязков
13. Людмил Христов Попов
14. Атанас Владимиров Бояджиев
15. Марин Симеонов Велков
16. Яна Иванова Димитрова
Пловдив Област
1. Божидар Цецов Лукарски
2. Пламен Величков Кръстев
3. Райна Лалова Дончева
4. Павел Ангелов Гимишев
5. Георги Димитров Пилев
6. Янко Димитров Димитров
7. Георги Веселинов Иванов
8. Христо Ангелов Андреев
9. Паско Димитров Славов
10. Павел Иванов Павлов
11. Румен Петков Налбантов
Разград
1. Теодор Борисов Ролев
2. Людмил Савов Тихчев
3. Евгения Андреева Керчева
4. Атанас Павлов Зарков
5. Ивелина Антонова Христова
6. Димо Борисов Димитров
7. Симеон Станчев Тодоров
8. Светломир Тодоров Матев
Русе
1. Румен Димитров Христов
2. Даниела Тодорова Везиева
3. Мариета Димитрова Волф
4. Йосиф Трифонов Новаков
5. Мирослав Недков Манев
6. Сашо Стилиянов Илиев
7. Илко Йорданов Маринов
8. Аксун Бейханова Ебазерова
9. Дамян Драгомиров Дамянов
10. Димитър Ангелов Тодоров
11. Пламен Петков Лашев
12. Милан Николов Маринов
Силистра
1. Никола Пейчев Хаджийски
2. Стефан Костадинов Русев
3. Бонка Стоянова Йорданова
Сливен
1. Борислав Райчов Миланов
2. Нина Стефанова Борова
3. Мариела Димитрова Байкова
4. Николай Младенов Киряков
5. Веселин Димитров Маринов
6. Петър Иванов Табаков
7. Иван Димитров Георгиев
8. Веселин Цветков Харалампиев
9. Златка Танева Великова
10. Маргарита Никова Димитрова
11. Тодорка Иванова Илиева
12. Драган Дяков Драганов
Смолян
1. Костадин Кръстев Василев
2. Георги Андреев Юручев
3. Соня Ангелова Белева
4. Пламен Ангелов Рафаилов
София 23
1. Божидар Цецов Лукарски
2. Антони Антониев Тренчев
3. Ивайло Христов Йонков
4. Николай Стоев Николов
5. Пламен Иванов Антов
6. Валентин Любенов Павлов
7. Стефан Вълков Вълков
8. Витали Богданов Хамбарджиев
9. Виктор Николаев Гусев
10. Александра Росалинова Славчева
11. Георги Димов Колев
12. Тодор Радиум Токин
13. Димитър Димов Керемидчиев
14. Боян Василев Чобанов
15. Станислав Бойчев Благоев
16. Александър Митков Йоцев
17. Тодор Езекиев Грозданов
18. Хито Гечев Хитов
19. Димитър Асенов Колев
20. Стоян Митев Желев
София 24
1. Петър Стефанов Москов
2. Венцислав Емилов Мицов
3. Жаклин Ваклуш Толева
4. Богдана Тодорова Станоева
5. Здравко Йорданов Цанев
6. Росица Желязкова Рачева
7. Светлин Димитров Танчев
8. Виолета Любомирова Донева-Янкулова
9. Вичо Христов Маждраков
10. Николай Петров Брънзалов
11. Балчо Димитров Балчев
12. Георги Петров Мъндев
13. Георги Момчилов Димитров
14. Захари Петров Петров
15. Полина Димитрова Иванова
София 25
1. Светослав Емилов Витков
2. Илко Стоянов Стоянов
3. Филип Симеонов Кирев
4. Красимир Асенов Гълъбов
5. Елеонора Янкова Антонова
6. Николай Стоев Николов
7. Райко Бенев Райков
8. Ваньо Евгениев Шарков
9. Свилен Стоянов Милушев
10. Пеню Витанов Пенев
11. Йордан Динев Господинов
12. Георги Кирилов Георев
13. Димитър Димитров Димитров
14. Ивайло Александров Рулев
15. Андрей Борисов Петков
София Област
1. Филип Симеонов Кирев
2. Велислава Веселинова Костова
3. Александър Тодоров Христов
4. Георги Ангелов Стоев
5. Николай Андреев Тодоров
6. Наталия Васова Владова-Йорданова
7. Цветанка Петкова Йотина
8. Иван Димитров Гудев
9. Радослав Венчев Орловски
10. Костадин Димитров Николов
11. Таня Евгениева Шолева
12. Младен Тодоров Медаров
13. Весела Тодорова Николова
14. Запрян Стоименов Краешки
15. Борислав Любомиров Виларов
16. Марио Ивайлов Петров
Стара Загора
1. Димитър Танев Танев
2. Стоян Василев Абаджиев
3. Александър Тодоров Христов
4. Георги Павлов Димитров
5. Христо Иванов Донев
6. Цветослав Иванов Стоянов
7. Любомира Петрова Касабова
8. Иван Ганев Ганев
9. Желязко Бонев Богданов
10. Мирослав Георгиев Стефанов
11. Ивелина Наскова Кедикова
12. Иван Дойчев Вълчев
13. Станимир Георгиев Радев
14. Стоян Митев Методиев
15. Кольо Господинов Колев
16. Владимир Валентинов Василев
17. Катя Недева Василева
18. Орлина Крумова Димитрова
19. Илияна Желязкова Ангелова
20. Светлозар Иванов Радев
21. Красимир Бойчев Койчев
22. Мирела Красимирова Генова
Търговище
1. Георги Александров Ковачев
2. Мариян Петков Георгиев
3. Михаил Костов Парталозов
4. Теодора Георгиева Стоянова
5. Валери Димитров Димитров
Хасково
1. Стефан Димитров Димитров
2. Димо Райнов Стоянов
3. Светла Георгиева Василева
4. Ангел Михайлов Хаджиангелов
5. Божидар Димов Боев
6. Тодор Христов Ташев
7. Тенчо Добромиров Тенев
8. Тодор Колев Атанасов
9. Анка Атанасова Косева
10. Ицо Вълканов Христов
11. Теодора Стефанова Гандева – Дочева
12. Деян Данчев Ванчев
13. Дима Георгиева Димова
14. Димитър Петров Димитров
15. Радостина Димитрова Минева
16. Зарко Митев Запрянов
Шумен
1. Даниела Кирилова Русева
2. Юлиян Руженов Асланов
3. Милен Русев Чолаков
4. Борислав Николаев Маринов
5. Милко Георгиев Милков
6. Бисерка Бончева Йовчева
7. Христофор Крумов Крумов
8. Пламен Янков Василев
9. Димитър Бонев Димитров
10. Гергана Пламенова Савова
11. Христо Петров Нанков
12. Росен Симеонов Станчев
Ямбол
1. Съби Иванов Събев
2. Павел Георгиев Додов
3. Георги Петров Стефанов
4. Жени Колева Петрова
5. Васко Стоянов Стоянов
6. Стойчо Андонов Тодоров
Благоевград
Соня Спасова Маркова
Бургас
Няма регистрирани кандидати
Варна
Инициативен Комитет За Издигане На Росица Пенчева Йорданова
Инициативен Комитет За Издигане На Красимир Иванчев Жейнов
Велико Търново
Няма регистрирани кандидати
Видин
Няма регистрирани кандидати
Враца
Няма регистрирани кандидати
Габрово
Няма регистрирани кандидати
Добрич
Няма регистрирани кандидати
Кърджали
Няма регистрирани кандидати
Кюстендил
Няма регистрирани кандидати
Ловеч
Златко Спасов Здравков
Монтана
Няма регистрирани кандидати
Пазарджик
Няма регистрирани кандидати
Перник
Няма регистрирани кандидати[/Su_Spoiler]
Плевен
Димитър Огнянов Игнатов
Пловдив
Няма регистрирани кандидати[/Su_Spoiler]
Пловдив Област
Няма регистрирани кандидати
Разград
Няма регистрирани кандидати
Русе
Няма регистрирани кандидати
Силистра
Няма регистрирани кандидати
Сливен
Няма регистрирани кандидати
Смолян
Румен Желязков Домбашов
София 23
Георги Стоянов Кадиев
София 24
Няма регистрирани кандидати
София 25
Димитър Кирилов Байрактаров
София Област
Няма регистрирани кандидати
Стара Загора
Иван Стоянов Матев
Търговище
Няма регистрирани кандидати
Хасково
Няма регистрирани кандидати[/Su_Spoiler]
Шумен
Няма регистрирани кандидати
Ямбол
Няма регистрирани кандидати[/Su_Spoiler]
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann